Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Five Star set nožov 2 ks - Zwilling

Kód: 30142-000
Značka: Zwilling
€140,90 €117,40 bez DPH
Skladom (> 10 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchársky nôž - Nepostrádateľný pomocník pre širokú škálu úloh. Je ideálny pre prípravu rýb, mäsa, hydiny aj na prípravu vegetariánskych receptov a uľahčí vám krájanie a rezanie nespočetných najrôznejších surovín. Jeho dlhá čepeľ ho predurčuje na spracovanie väčších surovín - pokrájanie veľkých kusov mäsa na drobné kúsky, alebo pokrájanie zeleniny.

Záštita kuchárskeho noža (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

Špikovací nôž - Malý, ľahký a absolútne univerzálny nôž so štíhlou, od stredu prehnutou čepeľou. Hodí sa k celej rade kuchynských úkonov od krájania cez čistenie až po špikovanie mäsa, od ktorého dostali meno. Ergonomicky tvarovaná, syntetická rukoväť pre pohodlné a bezpečné použitie.

  • Dĺžka kuchárskeho noža: 20 cm
  • Dĺžka špikovacieho noža: 10 cm

Ergonomická rukoväť plynule nadväzuje na čepeľ vykovanú z jedného kusu tej najkvalitnejšej nerezovej ocele tvrdenej mrazom. Výsledkom spojenia kvalitných materiálov a nových technologických postupov je potom nôž, ktorého čepeľ je odolná, dobre vyvážená, pružná s dlhotrvajúcou ostrosťou.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú vykované z jediného kusu ocele technológiou Sigmaforge® a sú tvrdené technológiou Friodur®, ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšími a odolnejšími a viac odolávajú korózii. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské nože
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: