Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Fatboy

História kultovej značky Fatboy sa začala písať pred viac ako 20 rokmi v Holandsku, ale čoskoro sa jej produkty rozšírili po celom svete. Dnes snáď nenájdete miesto, kde by Fatboy nebol synonymom pre dokonalý relax a ležérny životný štýl.

S počiatkami značky Fatboy je neodmysliteľne späté meno Alexa Bergmana. Vytvoril moderný sedací vak s ikonickou červenou visačkou s logom firmy. Sedacie vaky Fatboy sú vyrobené z odolných materiálov, takže sú prakticky nezničiteľné a chcelo by sa povedať večné. Po Fatboyi túži proste každý, takže sa vyrába nielen pre dospelých, ale aj pre deti a dokonca aj pre štvornohých miláčikov. Svoje uplatnenie nájdu nielen v domácnostiach, ale aj v kanceláriách, školách, kaviarňach, knižniciach a skrátka všade tam, kde je relax zóna.

Sedacie vaky sú natoľko obľúbené, že sa vyrábajú nielen pre vnútorné použitie, veľkej obľube sa tešia aj outdoorové vrecia a úžasnou novinkou sú vrecia do vody ako komfortná náhradka nafukovací matrac. Pretože: Doma, vonku, vo vode - s Fatboyom si v pohode!

Fatboy ale nie sú len sedacie vaky, značka ponúka široké portfolium ikonických produktov - od lampičiek, cez hojdacie siete až po záhradný nábytok. Moment prekvapenia je tým, čo robí produkty Fatboy absolútne unikátnymi. Na prvý pohľad vyzerajú jednoducho, ale skrýva sa v nich nielen krása, ale hlavne rafinované prvky, kvôli ktorým si poviete: To musím mať! Fatboy totiž nepredáva len diazjnovky, ale chytré kúsky, ktoré vás dostanú svojou dômyselnosťou. Tak sa nechajte zlákať a nebudete ľutovať!

 

Všetky výrobky od značky Fatboy nájdete TU.

fatboy0
fatboy1