Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Villeroy & Boch

vb logo v2

Tom a Jerry, Bonnie a Clyde, Laurel a Hardy. Všetky tieto dvojice patria k sebe rovnako neodmysliteľne ako dvojka Villeroy & Boch. Práve títo dvaja muži stoja za svetovo známou značkou, ktorá vyrába prémiový porcelán tej najvyššej kvality. Povedzte porcelán a prvé, čo nás napadne, je Villeroy & Boch. Ich mimoriadne produkty sú založené na tradícii starej viac ako 270 rokov. Vďaka dlhoročnému vývoju sú dnes symbolom pre dokonalosť z pohľadu nekompromisnej remeselnej kvality aj nadčasového dizajnu. A vďaka DecorOnline vás ich výrobky môžu sprevádzať každým dňom po celý život.

#ShowMore#

Len si to predstavte. Neochotne sa zobudíte do víkendového hmlistého rána, uvaríte si čaj do šálky z kolekcie Artesano Original a pochutnáte si na miske chrumkavých cereálií alebo čerstvo upečených croissantoch s maslom a váš deň bude mať hneď lepší začiatok. Na poludnie sa zastavíte na obed u svojich rodičov, ktorí vám naservírujú vašu obľúbenú sviečkovú v porceláne kolekcie French Garden. Popoludní prijmete pozvanie na kávu k svojim priateľom, ktorí prepadli kolekcii Manufacture Rock a večeru si vychutnáte z tanierov kolekcie Mariefleur. A pretože štýlovo chcete stolovať nielen vy, ale aj vaše deti, dozaista im zaobstaráte kolekciu Hungry as a Bear.

Nekompromisná kvalita Villeroy & Boch

Premium porcelán od nemeckej značky Villeroy and Boch je vďaka diamantovo tvrdej glazúre vhodný na každodenné použitie. Nemusíte sa tak báť vložiť riad do umývačky riadu či mikrovlnnej rúry. Technológia spracovania, kedy porcelán je vypaľovaný pri teplote 1230 °C a následne schladený na 650 °C, zaisťuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po aplikácii farby či ručnej maľby dekóru dochádza k poslednému vypaľovaniu. Neglazované časti porcelánu sa leští diamantovým pásom. Vďaka finálnemu spracovaniu sa taniere o seba nepoškriabu a nepoškodia váš stôl.

Krásny dizajn od Villeroy & Boch

Villeroy & Boch dnes ponúka desiatky kolekcií tanierov, hrnčekov a misiek, medzi ktorými si aj ten najnáročnejší zákazník vyberie práve ten svoj servis. Na produktoch tejto porcelánky sa podieľali návrhári a dizajnéri so svetovým renomé. Spomeňme len niektoré z nich – Matteo Thun, Kenzo, Isabelle de Borchgrave či Maggy Champsaur. Aj vďaka nim vzniká dokonalý výsledok, v ktorom sa snúbi dlhoročná tradícia osvedčených postupov (najstaršia kolekcia sa vyrába od roku 1770) s tými najmodernejšími požiadavkami súčasnosti (Villeroy & Boch vyhráva ceny za dizajn so železnou pravidelnosťou).

Porcelán a príbory Villeroy & Boch

Porcelán a príbory Villeroy & Boch využijete nielen pri každodenných príležitostiach, to pravé kúzlo dodajú všetkým slávnostným okamihom. Či už je to veľká rodinná večera, oslava narodenín alebo Vianoce. Riad z dielne Villeroy & Boch podčiarkne jedinečnosť týchto chvíľ a prispeje k neopakovateľnému dojmu, ktorý si každý z prítomných odnesie. Pretože práve tieto spoločné okamihy sú tým, čo si uchováte v pamäti a budete sa k nim radi vracať.

Villeroy & Boch v tých najlepších hoteloch aj u vás doma

Ikonické produkty tejto značky sú dostupné nielen pre domácnosti, ale čoraz častejšie sa s nimi môžete stretnúť aj v tých najlepších hoteloch a reštauráciách po celom svete. Prečo by ste mali rezignovať na vysoký štandard, na ktorý ste zvyknutí z domu, pri svojich cestách?

Nechajte Villeroy & Boch, nech z každého všedného dňa urobí ten slávnostný! Pretože tou ďalšou nerozlučnou dvojkou sa môžete stať práve vy a Villeroy & Boch!

287 položiek celkom
39521 hrnek kolekce petite fleur villeroy boch 1023954870
Hore
Ďalšie produkty