Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Doprava a platby

Spôsoby doručenia a náklady na doručenie

 • Rýchlo: Tovar skladom objednaný do 12:00 expedujeme ten istý deň a väčšinou dorazí nasledujúci pracovný deň
 • Spoľahlivo: Tovar balíme s maximálnou starostlivosťou do fólií s extra veľkými bublinkami a špeciálnych 5vrstvých krabíc pre krehký tovar
 • Férovo: Pri nákupe nad 179 € je doprava tovaru štandardných rozmerov zadarmo
 • Trvanlivo: Všetok používaný baliaci materiál je vyrábaný zo 100% recyklovaných materiálov
   

 

Zásielkovňa - z

PPL - ppl

 Paletová preprava - paleta

 Platí pre

 
 Zásielky do 5 kg
 (iba obj. do 179 €)

 Zásielky do 30 kg

 
  Nadrozmerné zásielky,
  zásielky nad 30 kg

 Cena

 
 2,9 €

 
 4,9 €


  individuálne podľa adresy dodania

 
 Termín
 dodania

 1 - 2 dni pre položky skladom

 1 - 2 dni pre položky skladom

  3 - 4 dni pre položky skladom

 

Môže sa stať, že Vaša zásielka vzhľadom k svojmu množstvu či charakteru nepôjde poslať Vami vybranou prepravnou službou. V takomto prípade Vás budeme kontaktovať s návrhom inej prepravnej služby. Ďakujeme za pochopenie

 

Platby zboží

Prevodom na bankový účet

ZADARMO

GoPay - online platba

ZADARMO

Dobierka - PPL/GLS/Zásielkovňa

1,9 €

  

Prepravná metódy v detaile:

z  Zásielkovňa

Výhodná preprava menších balíčkov do 5 kg. V košíku objednávky si zvolíte jedno z mnohých výdajných miest Zásilkovny na Slovensku, na ktoré Vám objednávku doručíme. Odkaz na sledovanie zásielky obdržíte e-mailom, akonáhle Vaša zásielka opustí centrálny sklad. V prípade, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie, upozorní Vás sama Zásilkovna buď e-mailom, alebo SMS.

Pri tejto prepravnej metóde je maximálna možná veľkosť balíčka nasledujúca:

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
 • Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka s rozmermi 50 x 40 x 30 cm)
   

kuryr Zásielková služba PPL 

Po odovzdaní zásielky kuriérovi dostanete e-mailom odkaz na sledovanie zásielky. Ten je spravidla aktívny v deň odoslania vo večerných hodinách po načítaní balíka na depe dopravcu. Doručenie objednávky prebieha najčastejšie do 1 - 2 dní od odoslania zo skladu.

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 30 kg
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 300 cm (napr. zásielka s rozmermi 120 x 80 x 100 cm)

 

paleta  Paletová preprava

Zásielky nad 30 kg alebo nadmerných rozmerov posielame iba paletovou prepravou. Dodanie objednávky a všetka komunikácia s prepravcom prebieha vždy individuálne v závislosti na konkrétnych parametroch zásielky. O zmene spôsobu dopravy Vás vždy budeme informovať. Doba dodania je o niekoľko dní dlhšia ako pri zaslaní štandardným dopravcom.

 

Platobné metódy v detaile:

pay Bankovým prevodom

V prípade platby bankovým prevodom sa maximálna lehota na úhradu objednávky počíta ako 7 dní od potvrdenia objednávky. Ak platbu nedostaneme do 7 dní, objednávku stornujeme. Ak potrebujete lehotu predĺžiť, kontaktujte nás prosím e-mailom. Pri platbe bankovým prevodom uveďte správny variabilný symbol (číslo objednávky). Platobné údaje (sumu, variabilný symbol a číslo účtu) nájdete vždy v e-maile, ktorý sa Vám automaticky odošle pri potvrdení objednávky.

 

payy GoPay - online platba

Akonáhle dokončíte objednávku, budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, kde prevediete platbu. V dôsledku prijatia nového európskeho predpisu PSD2 bude možno napríklad pri nákupe kreditnou alebo debetnou kartou prejsť overovacím krokom. Najbežnejšia metóda spočíva v overení platby prostredníctvom bankovej aplikácie vo vašom mobilnom telefóne alebo pomocou dočasného jednorazového kódu. Ďalšie informácie získate u svojej banky/finančnej inštitúcie. Všetky transakcie sa uskutočňujú cez systém bezpečnej platby. Dôverné údaje platby sa prenášajú priamo a kryptovane (SSL) do príslušného finančného orgánu.

Nasledujúce varianty sú k dispozícii v rámci online platobnej brány GoPay:

 • Debetná alebo kreditná karta  
   
   Snímek obrazovky 2021-04-09 v 12.53.11
 • Apple Pay, Google pay

Ak budete mať problémy s dokončením transakcie na našej webovej stránke, obráťte sa na nás, prosím, telefonicky alebo emailom.

 

ddcv  Platba na dobierku – PPL / Zásielkovňa

Ak dávate prednosť platbe pri prevzatí tovaru vo svojom bydlisku / na zvolenej pobočke, vyberte platobnú metódu Na dobierku. Štandardne sa u prepravcu dá platiť kartou, ale môže sa stať (napr. v oblastiach so zlým signálom), že prepravca bude chcieť hotovosť. V prípade tohto spôsobu platby tovar skladom ihneď expedujeme.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie