Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Doprava a platby

Spôsoby doručenia a náklady na doručenie

 • Rýchlo: Tovar skladom objednaný do 12:00 expedujeme ten istý deň a väčšinou dorazí nasledujúci pracovný deň
 • Spoľahlivo: Tovar balíme s maximálnou starostlivosťou do fólií s extra veľkými bublinkami a špeciálnych 5vrstvých krabíc pre krehký tovar
 • Férovo: Pri nákupe nad 179 € je doprava tovaru štandardných rozmerov zadarmo
 • Trvanlivo: Všetok používaný baliaci materiál je vyrábaný zo 100% recyklovaných materiálov
   

 

Zásielkovňa - z

PPL - ppl

 Paletová preprava - paleta

 Platí pre

 
 Zásielky do 5 kg
 (iba obj. do 179 €)

 Zásielky do 30 kg

 
  Nadrozmerné zásielky,
  zásielky nad 30 kg

 Cena

 
 2,9 €

 
 4,9 €


  individuálne podľa adresy dodania

 
 Termín
 dodania

 1 - 2 dni pre položky skladom

 1 - 2 dni pre položky skladom

  3 - 4 dni pre položky skladom

 

Môže sa stať, že Vaša zásielka vzhľadom k svojmu množstvu či charakteru nepôjde poslať Vami vybranou prepravnou službou. V takomto prípade Vás budeme kontaktovať s návrhom inej prepravnej služby. Ďakujeme za pochopenie

 

Platby zboží

Prevodom na bankový účet

ZADARMO

GoPay - online platba

ZADARMO

Dobierka - PPL/GLS/Zásielkovňa

1,9 €

  

Prepravná metódy v detaile:

z  Zásielkovňa

Výhodná preprava menších balíčkov do 5 kg. V košíku objednávky si zvolíte jedno z mnohých výdajných miest Zásilkovny na Slovensku, na ktoré Vám objednávku doručíme. Odkaz na sledovanie zásielky obdržíte e-mailom, akonáhle Vaša zásielka opustí centrálny sklad. V prípade, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie, upozorní Vás sama Zásilkovna buď e-mailom, alebo SMS.

Pri tejto prepravnej metóde je maximálna možná veľkosť balíčka nasledujúca:

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
 • Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka s rozmermi 50 x 40 x 30 cm)
   

kuryr Zásielková služba PPL 

Po odovzdaní zásielky kuriérovi dostanete e-mailom odkaz na sledovanie zásielky. Ten je spravidla aktívny v deň odoslania vo večerných hodinách po načítaní balíka na depe dopravcu. Doručenie objednávky prebieha najčastejšie do 1 - 2 dní od odoslania zo skladu.

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 30 kg
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 300 cm (napr. zásielka s rozmermi 120 x 80 x 100 cm)

 

paleta  Paletová preprava

Zásielky nad 30 kg alebo nadmerných rozmerov posielame iba paletovou prepravou. Dodanie objednávky a všetka komunikácia s prepravcom prebieha vždy individuálne v závislosti na konkrétnych parametroch zásielky. O zmene spôsobu dopravy Vás vždy budeme informovať. Doba dodania je o niekoľko dní dlhšia ako pri zaslaní štandardným dopravcom.

 

Platobné metódy v detaile:

pay Bankovým prevodom

V prípade platby bankovým prevodom sa maximálna lehota na úhradu objednávky počíta ako 7 dní od potvrdenia objednávky. Ak platbu nedostaneme do 7 dní, objednávku stornujeme. Ak potrebujete lehotu predĺžiť, kontaktujte nás prosím e-mailom. Pri platbe bankovým prevodom uveďte správny variabilný symbol (číslo objednávky). Platobné údaje (sumu, variabilný symbol a číslo účtu) nájdete vždy v e-maile, ktorý sa Vám automaticky odošle pri potvrdení objednávky.

 

payy GoPay - online platba

Akonáhle dokončíte objednávku, budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, kde prevediete platbu. V dôsledku prijatia nového európskeho predpisu PSD2 bude možno napríklad pri nákupe kreditnou alebo debetnou kartou prejsť overovacím krokom. Najbežnejšia metóda spočíva v overení platby prostredníctvom bankovej aplikácie vo vašom mobilnom telefóne alebo pomocou dočasného jednorazového kódu. Ďalšie informácie získate u svojej banky/finančnej inštitúcie. Všetky transakcie sa uskutočňujú cez systém bezpečnej platby. Dôverné údaje platby sa prenášajú priamo a kryptovane (SSL) do príslušného finančného orgánu.

Nasledujúce varianty sú k dispozícii v rámci online platobnej brány GoPay:

 • Debetná alebo kreditná karta  
   
   Snímek obrazovky 2021-04-09 v 12.53.11
 • Apple Pay, Google pay

Ak budete mať problémy s dokončením transakcie na našej webovej stránke, obráťte sa na nás, prosím, telefonicky alebo emailom.

 

ddcv  Platba na dobierku – PPL / Zásielkovňa

Ak dávate prednosť platbe pri prevzatí tovaru vo svojom bydlisku / na zvolenej pobočke, vyberte platobnú metódu Na dobierku. Štandardne sa u prepravcu dá platiť kartou, ale môže sa stať (napr. v oblastiach so zlým signálom), že prepravca bude chcieť hotovosť. V prípade tohto spôsobu platby tovar skladom ihneď expedujeme.