Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Informácie pre Vás

Doprava a platby

Spôsoby doručenia a náklady na doručenie

 • Rýchlo: Tovar skladom objednaný do 12:00 expedujeme ten istý deň a väčšinou dorazí nasledujúci pracovný deň
 • Spoľahlivo: Tovar balíme s maximálnou starostlivosťou do fólií s extra veľkými bublinkami a špeciálnych 5vrstvých krabíc pre krehký tovar
 • Férovo: Pri nákupe nad 179 € je doprava tovaru štandardných rozmerov zadarmo
 • Trvanlivo: Všetok používaný baliaci materiál je vyrábaný zo 100% recyklovaných materiálov
   

 

Zásielkovňa - z

PPL - ppl

 Paletová preprava - paleta

 Platí pre

 
 Zásielky do 5 kg
 (iba obj. do 179 €)

 Zásielky do 30 kg

 
  Nadrozmerné zásielky,
  zásielky nad 30 kg

 Cena

 
 2,9 €

 
 4,9 €


  individuálne podľa adresy dodania

 
 Termín
 dodania

 1 - 2 dni pre položky skladom

 1 - 2 dni pre položky skladom

  3 - 4 dni pre položky skladom

 

Môže sa stať, že Vaša zásielka vzhľadom k svojmu množstvu či charakteru nepôjde poslať Vami vybranou prepravnou službou. V takomto prípade Vás budeme kontaktovať s návrhom inej prepravnej služby. Ďakujeme za pochopenie

 

Platby zboží

Prevodom na bankový účet

ZADARMO

GoPay - online platba

ZADARMO

Dobierka - PPL/GLS/Zásielkovňa

1,9 €

  

Prepravná metódy v detaile:

z  Zásielkovňa

Výhodná preprava menších balíčkov do 5 kg. V košíku objednávky si zvolíte jedno z mnohých výdajných miest Zásilkovny na Slovensku, na ktoré Vám objednávku doručíme. Odkaz na sledovanie zásielky obdržíte e-mailom, akonáhle Vaša zásielka opustí centrálny sklad. V prípade, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie, upozorní Vás sama Zásilkovna buď e-mailom, alebo SMS.

Pri tejto prepravnej metóde je maximálna možná veľkosť balíčka nasledujúca:

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
 • Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka s rozmermi 50 x 40 x 30 cm)
   

kuryr Zásielková služba PPL 

Po odovzdaní zásielky kuriérovi dostanete e-mailom odkaz na sledovanie zásielky. Ten je spravidla aktívny v deň odoslania vo večerných hodinách po načítaní balíka na depe dopravcu. Doručenie objednávky prebieha najčastejšie do 1 - 2 dní od odoslania zo skladu.

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 30 kg
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 300 cm (napr. zásielka s rozmermi 120 x 80 x 100 cm)

 

paleta  Paletová preprava

Zásielky nad 30 kg alebo nadmerných rozmerov posielame iba paletovou prepravou. Dodanie objednávky a všetka komunikácia s prepravcom prebieha vždy individuálne v závislosti na konkrétnych parametroch zásielky. O zmene spôsobu dopravy Vás vždy budeme informovať. Doba dodania je o niekoľko dní dlhšia ako pri zaslaní štandardným dopravcom.

 

Platobné metódy v detaile:

pay Bankovým prevodom

V prípade platby bankovým prevodom sa maximálna lehota na úhradu objednávky počíta ako 7 dní od potvrdenia objednávky. Ak platbu nedostaneme do 7 dní, objednávku stornujeme. Ak potrebujete lehotu predĺžiť, kontaktujte nás prosím e-mailom. Pri platbe bankovým prevodom uveďte správny variabilný symbol (číslo objednávky). Platobné údaje (sumu, variabilný symbol a číslo účtu) nájdete vždy v e-maile, ktorý sa Vám automaticky odošle pri potvrdení objednávky.

 

payy GoPay - online platba

Akonáhle dokončíte objednávku, budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, kde prevediete platbu. V dôsledku prijatia nového európskeho predpisu PSD2 bude možno napríklad pri nákupe kreditnou alebo debetnou kartou prejsť overovacím krokom. Najbežnejšia metóda spočíva v overení platby prostredníctvom bankovej aplikácie vo vašom mobilnom telefóne alebo pomocou dočasného jednorazového kódu. Ďalšie informácie získate u svojej banky/finančnej inštitúcie. Všetky transakcie sa uskutočňujú cez systém bezpečnej platby. Dôverné údaje platby sa prenášajú priamo a kryptovane (SSL) do príslušného finančného orgánu.

Nasledujúce varianty sú k dispozícii v rámci online platobnej brány GoPay:

 • Debetná alebo kreditná karta  
   
   Snímek obrazovky 2021-04-09 v 12.53.11
 • Apple Pay, Google pay

Ak budete mať problémy s dokončením transakcie na našej webovej stránke, obráťte sa na nás, prosím, telefonicky alebo emailom.

 

ddcv  Platba na dobierku – PPL / Zásielkovňa

Ak dávate prednosť platbe pri prevzatí tovaru vo svojom bydlisku / na zvolenej pobočke, vyberte platobnú metódu Na dobierku. Štandardne sa u prepravcu dá platiť kartou, ale môže sa stať (napr. v oblastiach so zlým signálom), že prepravca bude chcieť hotovosť. V prípade tohto spôsobu platby tovar skladom ihneď expedujeme.

Interaktívne náhľady produktov

Vážení zákazníci,

vieme, že vybrať si tovar len z obrázku môže byť zložité. Potrebujete si výrobok prezrieť zo všetkých strán? Chcete sa pozrieť na detaily? Využite možnosť interaktívneho náhľadu dookola (360°).

Náhľady sú dostupné v popisku u produktov, ktoré sú označené fialovou ikonou s číslom 360°. Postupne pridávame náhľady ku všetkým produktom. Prvá značka, ktorú sme vybrali pre náhľady, je náš exkluzívny dodávateľ Nambé. Všetky produkty s týmto náhľadom nájdete v špeciálnej sekcii.

Náhľad 360° sa chová v každom prehliadači máličko inak. Pozrite sa na videonávod s popisom, ako s náhľadom otáčať.

Na mobilnom telefóne s námi pracujte, ako ste zvyknutí. Priložte na náhľad prst a ťahajte prstom zľava doprava a opačne, obrázok sa bude otáčať spolu s pohybom vášho prsta po displeji.

mobil

Na počítači alebo notebooku použite kurzor myši. Kliknite (ľavým tlačidlom alebo touchpadom) na náhľad, prst ďalej držte na myši / touchpadu a prechádzajte zľava doprava a opačne. Obrázok sa bude s pohybom myši otáčať.

pc

 

V prípade, že vám náhľady nefungujú alebo máte akékoľvek iné problémy pri ich používaní, neváhajte nás kontaktovať.

  

Kontakt

tel  +420 775 518 075 / +420 602 154 224

mail  info@decoronline.sk

 

Akékoľvek otázky ohľadom objednávok, dostupnosti tovaru, služieb Vám radi zodpovieme,

volajte nám vo všedné dni medzi 9-17h. Keď sa nedovoláte, zavoláme Vám späť.

      sledujte nás:  fb  ig

 

Prevádzkuje

Design Quest s.r.o.

firma je zapísaná u Mestského súdu v Prahe,
oddiel C, vložka 288434  

IČ: 033 87 348 / DIČ: CZ 033 87 348 

Sídlo/korešpondenčná adresa/reklamácie:
Sněmovní 173/9, 118 00 Praha

bankové spojenie € : FIO banka, a.s.

IBAN: CZ5520100000002101582766
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

O nás

Na začiatku bol darček…

Jirka mi hľadal darček k Vianociam... Rád vyberá originálne darčeky a ja sa každý rok teším, čo mi opäť vymyslí. Vďaka hľadaniu darčeka našiel e-shop, ktorého majiteľ mal skvelý prístup k zákazníkom, dobre zorganizovanú prácu, výborné nápady a zaujímavé značky. Bol na štarte svojho podnikania, mal dlhú cestu pred sebou.

Súhra okolností, osud alebo možno náhoda spôsobili, že sa Jirka stal spolumajiteľom e-shopu a neskôr, keď sa ten pôvodný rozhodol venovať sa inému podnikaniu, aj majiteľom e-shopu. Postavení pred hotovú vec, stáli sme pred otázkou, či e-shop predať alebo ho rozbehnúť. Nikto z nás nemal reálne skúsenosti s prevádzkovaním internetového obchodu. Jirka sa celý život venoval a venuje poradenstvu v medzinárodnej firme, mojím odborom bola energetika. Povedali sme si, že to skúsime rok... a keď zlepšíme čísla, tak budeme pokračovať. V opačnom prípade sme boli rozhodnutí e-shop zavrieť či predať. K finálnemu rozhodnutiu nám pomohlo aj to, že nám život do cesty priviedol Martina, študenta vysokej školy, ktorý mal pre rozbehnutie obchodu rovnaké nadšenie, ako my a prisľúbil nám, že nám pomôže s všetku operatívou. Mal obdivuhodnú výdrž a zápal, a tak sme si povedali "ideme do toho".

Skladové zásoby sme odviezli na trikrát osobným autom, najali suterén na pražskom sídlisku a postupne začali pridávať na usilovnosti, čase aj energii a budovali sme. Po večeroch, keď deti zaspali, po práci aj cez víkendy. Postupne sme objavovali svet e-commerce a učili sa z vlastných chýb: vyberanie dodávateľov, investície do IT systému, online marketing, kvality balenia tovaru, behanie na poštu s balíčkami a mnoho ďalšieho, čo sme si museli zakúsiť na vlastnej koži. Zisk bol v nedohľadne, ale presvedčenie, že robiť veci poriadne sa dlhodobo oplatí, nám držalo hlavu nad vodou.

Začiatok nebol jednoduchý, ale radosť každého spokojného zákazníka nás znovu nakopla a potvrdila nám, že ideme správnym smerom. Je to vidieť aj navonok. Tovar teraz skladujeme v profesionálne vedenom skladu, máme pekné kancelárie a najnovšie aj showroom. Náš tím sa rozrástol o nových kolegov z oblasti komunikácie, grafiky či on-line marketingu a my sme veľmi radi, že nám pomáhajú budovať náš sen.

Overili sme si, že naše hlavné hodnoty - nadčasový a funkčný dizajn, kvalita, zodpovedné využívanie zdrojov a prvotriedny servis zákazníkom - sú dostatočnými základmi pre rast a rozvíjanie podnikania. Čas ukázal, že naša voľba bola správna.

Naši zákazníci sa vracajú, sortiment narastá, služby zlepšujeme každý deň o kúsok a my sa neustále učíme niečo nové a posúvame sa dopredu. Každý, hoci malý úspech, nás teší a dúfame, že aj Vás, keď si prezeráte naše stránky a hľadáte si to pravé, čo Vám doma bude robiť radosť :-)

 

Jirka & Míša
majitelia a prevádzkovatelia decoronline

Obchodné podmienky

I. Základné ustanovenia
 
Tieto Všeobecné obchodné podmienky (ďalej len VOP) upravujú vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim Design Quest s.r.o. (ďalej len "predávajúci") v oblasti predaja dizajnových doplnkov do domácnosti, kancelárie a na záhradu.

 
Kupujúci vytvorením objednávky potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami, ktorých neoddeliteľnú súčasť tvorí Reklamačný poriadok, a že s nimi súhlasí. Na tieto obchodné podmienky je kupujúci dostatočným spôsobom pred vlastným uskutočnením objednávky upozornený a má možnosť sa s nimi zoznámiť.
 
Predávajúci
Design Quest s.r.o. so sídlom 
Sněmovní 173/9, 118 00 Praha, IČO: 033 87 348 je spoločnosťou zapísanou v obchodnom registri Okresného súdu v Prahe v oddiele C, vložka 288434.

Kupujúci
Kupujúcim sa rozumie:

 
a) spotrebiteľ - osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení zmluvy nejedná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti. Je to fyzická alebo právnická osoba, ktorá nakupuje výrobky alebo užíva služby za iným účelom ako pre podnikanie s týmito výrobkami alebo službami.
 
b) podnikateľ - osoba zapísaná v obchodnom registri, ktorá podniká na základe platného právneho poriadku v ČR
 
Spotrebiteľ pri začatí obchodných vzťahov odovzdáva predávajúcemu iba svoje kontaktné údaje nutné pre bezproblémové vybavenie objednávky, poprípade údaje, ktoré chce mať uvedené na nákupných dokladoch.
 
Právne vzťahy predávajúceho s kupujúcim, ktorý je spotrebiteľ, výslovne neupravené týmito VOP, sa riadia príslušnými ustanoveniami zák. č. 89/2012 Zb., Občiansky zákonník, zákona č. 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa, ako aj súvisiacimi predpismi, všetko v znení noviel.
 
 
Ak je uzatvorená individuálna zmluva s kupujúcim, je nadriadená týmto obchodným podmienkami, resp., pokiaľ sú dohody v individuálnej zmluve sa odchyľuje od podmienok stanovených týmito VOP, použije sa dojednanie z individuálnej zmluvy.
 
Kupujúci si je vedomý, že mu kúpou produktov, ktoré sú v obchodnej ponuke predávajúceho, nevznikajú žiadne práva na používanie registrovaných značiek, obchodných názvov, firemných log či patentov predávajúceho alebo ďalších firiem, ak nie je v konkrétnom prípade zmluvou stanovené inak.
 
Kúpna zmluva - objednávka kupujúceho je návrhom kúpnej zmluvy a samotná kúpna zmluva je uzatvorená momentom doručenia záväzného súhlasu predávajúceho kupujúcemu s týmto návrhom (záväzným potvrdením objednávky zo strany predávajúceho - odoslaním potvrdenia objednávky). Od tohto momentu vznikajú medzi kupujúcim a predávajúcim vzájomné práva a povinnosti, ktoré sú vymedzené kúpnou zmluvou a týmito obchodnými podmienkami. Predávajúci je povinný prijatie kúpnej zmluvy (objednávky) potvrdiť, najčastejšie odoslaním potvrdenia elektronickou poštou bezprostredne po prijatí objednávky do systému predávajúceho.
 
Zmluva je uzatváraná v českom jazyku. Uzavretá zmluva je predávajúcim archivovaná za účelom jej úspešného splnenia a nie je prístupná tretím nezúčastneným stranám. Informácie o jednotlivých technických krokoch vedúcich k uzatvoreniu zmluvy sú zrejmé z týchto obchodných podmienok, kde je tento proces zrozumiteľne popísaný. Kupujúci má možnosť pred vlastným odoslaním objednávky ju skontrolovať a prípadne opraviť. Tieto obchodné podmienky sú zobrazené na webových stránkach internetového obchodu www.decoronline.sk a je tak umožnená ich archivácia a reprodukcia kupujúcim.
 
Náklady na použitie komunikačných prostriedkov na diaľku (telefón, internet atď.) pre uskutočnenie objednávky sú v bežnej výške, závislé na tarifu telekomunikačných služieb, ktoré kupujúci používa.
 
Kupujúci je povinný zaplatiť kúpnu cenu pred prevzatím plnenia z kúpnej zmluvy. Predávajúci požaduje zaplatenie zálohy alebo obdobné platby iba v prípade špecifických požiadaviek zákazníka a o tejto skutočnosti bude zákazník vždy dopredu upozornený.

Predávajúci neuzatvára zmluvy, ktorých predmetom je opakované plnenie.

Kupujúci má vždy možnosť obrátiť sa telefonicky, písomne ​​či inak na predávajúceho so svojou sťažnosťou, a ak nebude sťažnosť kupujúceho vybavená kladne, má právo obrátiť sa so sťažnosťou na príslušný štátny orgán dohľadu či štátneho dozoru. 

II. Bezpečnosť a ochrana informácií
 
Predávajúci prehlasuje, že všetky osobné údaje sú dôverné, budú použité iba k uskutočneniu plnenia zmluvy s kupujúcim a nebudú inak zverejnené, poskytnuté tretej osobe a pod. s výnimkou situácie súvisiacej s distribúciou či platobným stykom týkajúceho sa objednaného tovaru (oznámenie mena, adresy dodania a tel. čísla). Osobné údaje, ktoré sú poskytnuté kupujúcim predávajúcemu za účelom splnenia objednávky, sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade s platnými zákonmi Českej republiky, najmä so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Kupujúci dáva predávajúcemu svoj súhlas na zhromažďovanie a spracovanie týchto osobných údajov na účely splnenia predmetu uzatváranej kúpnej zmluvy, a to až do doby jeho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto spracovaním. Kupujúci má právo prístupu k svojim osobným údajom a právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom.
 
III. Otváracia doba
 
Objednávky cez internetový obchod na adrese www.decoronline.sk 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Telefonická podpora je k dispozícii pondelok až piatok od 9:00 - 18:00. On-line chat je k dispozícii denne od 9:00 - 20:00. 
 
IV. Ceny
 
Informácie o tovaru a cene uvádzané predávajúcim sú záväzné s výnimkou zjavnej chyby. Ceny sú prezentované vrátane všetkých daní (napr. DPH) a poplatkov, okrem nákladov na doručenie tovaru (pozri "Základné informácie"). 

V. Objednávanie
 
Kupujúci dostane tovar za cenu platnú v čase objednania. Kupujúci spotrebiteľ má možnosť sa pred vykonaním objednávky oboznámiť s celkovou cenou vrátane DPH a všetkými ďalšími poplatkami (PHE a pod.). Táto cena bude uvedená v objednávke a v správe potvrdzujúcej prijatie objednávky tovaru. Kupujúci spotrebiteľ má možnosť sa pred vykonaním objednávky oboznámiť so skutočnosťou, po akú dobu zostáva ponuka alebo cena v platnosti. V prípade, že sa jedná o špeciálny tovar na objednávku, alebo tovar, ktorý nie je na sklade, má predávajúci právo kupujúcemu vopred potvrdiť telefonicky / e-mailom cenu a termín dodania. Túto cenu je predávajúci oprávnený meniť vzhľadom k aktuálnej situácii na trhu a v závislosti od vývoja kurzu Kč voči zahraničným menám. Pokiaľ kupujúci s takouto zmenou nesúhlasí, objednávku nepotvrdí a táto nie je realizovaná.

 
Predávajúci odporúča kupujúcemu robiť objednávky cez elektronický obchod alebo písomnou formou (e-mail) a uviesť nasledujúce údaje:

 
- meno, priezvisko a bydlisko alebo obchodné meno a sídlo kupujúceho
- IČO, ak je nákup realizovaný na podnikateľa / obchodnú spoločnosť; DIČ, ak je registrovaný ako platca DPH
- telefonický kontakt slúžiaci najmä pre prípadný kontakt prepravných spoločností s cieľom doručenia tovaru kupujúcemu
- kód a názov tovaru podľa cenníka
- jednotkovú cenu
- spôsob platby a dopravy
- dodaciu adresu, ak sa líši od fakturačnej adresy kupujúceho
- všetky ďalšie údaje, ktoré kupujúci považuje za dôležité
 
Pri realizácii nákupu cez internetové stránky je kupujúci nabádaný k vyplnení všetkých potrebných údajov.
 
VI. Odstúpenie od zmluvy
 
Kupujúci, spotrebiteľ, má právo v súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 občianskeho zákonníka právo bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. V prípade, že predmetom kúpnej zmluvy je niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častí, beží táto lehota odo dňa prevzatia poslednej dodávky tovaru. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od kúpnej zmluvy, postačuje odoslať odstúpenie od kúpnej zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty, ako je uvedená vyššie.


V prípade, že spotrebiteľ chce uplatniť právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy tak, ako je uvedené v predchádzajúcom odseku, teda v lehote 14 dní, musí o svojom odstúpení informovať predávajúceho formou jednostranného právneho rokovania, a to e-mailom na adresu info@decoronline.sk v znení "Žiadam o jednostranné odstúpenie od zmluvy zo dňa ...".

V prípade, že spotrebiteľ podľa predchádzajúcich odsekov odstúpi od kúpnej zmluvy, vráti predávajúci bez zbytočného odkladu platbu za tovar uhradenú zákazníkom a to najneskôr do 14 dní odo dňa, keď bolo podnikateľmi doručené oznámenie spotrebiteľa o odstúpení od kúpnej zmluvy. Predávajúci však nie je povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky spotrebiteľovi skôr, než mu spotrebiteľ tovar odovzdá, alebo preukáže, že tovar predávajúcemu odoslal.

Ak odstúpi spotrebiteľ od zmluvy, zašle alebo odovzdá predávajúcemu bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy, tovar, ktorý od podnikateľa dostal.


V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy je spotrebiteľ povinný vrátiť predávajúcemu tovar v stave, v akom ho prevzal, v pôvodnom obale, ďalej nepoužitý a nepoškodený spolu so všetkými súčasťami, príslušenstvom a dokumentáciou a s prípadnými darčekmi, ktoré spotrebiteľ obdržal spolu s tovarom. Vrátenie tovaru zaisťuje spotrebiteľ jeho odoslaním na kontaktnú adresu predávajúceho alebo jeho odovzdaním v prevádzke predávajúceho. Detail viď reklamačný poriadok.

Ak bude umožnené Kupujúcemu odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote štrnástich dní, potom Kupujúci berie na vedomie, že vrátená kúpna cena môže byť znížená o to, o čo sa znížila hodnota tovaru.

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy:

- o poskytovaní služieb, ktoré predávajúci splnil s predchádzajúcim výslovným súhlasom spotrebiteľa pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy;

- o dodávke tovaru alebo služby, ktorých cena závisí na výchylkách finančného trhu nezávisle na vôli predávajúceho a ku ktorému môže dôjsť počas lehoty na odstúpenie od zmluvy;
- o dodávke tovaru, ktorý bol upravený podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu;
- o dodávke tovaru, ktorý podlieha rýchlej skaze, ako aj tovar, ktorý bol po dodaní nenávratne zmiešaný s iným tovarom;
- o oprave alebo údržbe vykonanej v mieste určenom spotrebiteľom na jeho žiadosť; to však neplatí v prípade následného prevedenia iných ako vyžiadaných opráv či dodania iných ako vyžiadaných náhradných dielov;
- o dodávke tovaru v uzavretom obale, ktoré spotrebiteľ z obalu vyňal a z hygienických dôvodov ho nie je možné vrátiť (najmä manikúra a manikúrne nástroje);
- o dodávke novín, periodík alebo časopisov;

VII. Platobné podmienky
 
a) platba vopred bankovým prevodom
b) platba cez internetové rozhranie GoPay (MasterCard, MasterCard Elektronic, Visa, Visa Electron, Maestro)

c) na dobierku pri doručení tovaru (hotovosť preberá od zákazníka prepravca)
 
Tovar zostáva do úplného zaplatenia majetkom predávajúceho. 
 
VIII. Dodacie podmienky
 
Zasielanie prepravnou službou v rámci SR: Tovar je kupujúcemu zaslaný prepravnou službou GLS, alebo Zásilkovnou podľa jeho výberu. Prepravca bežne dodáva zásielky kamkoľvek pre SR do 72 hodín. Cena prepravy sa riadi podľa cenníka aktuálneho v deň objednávky.

 
Neúplnú alebo poškodenú zásielku je nutné okamžite oznámiť e-mailom na adresu info@decoronline.sk, spísať s dopravcom škodový protokol a tento bez zbytočného odkladu zaslať e-mailom alebo poštou predávajúcemu. Dodatočná reklamácia neúplnosti alebo vonkajšieho poškodenia zásielky nezbavuje spotrebiteľa práva vec reklamovať, dáva však predávajúcemu možnosť preukázať, že sa nejedná o rozpor s kúpnou zmluvou.
 
IX. Zodpovednosť z chybného plnenia a záruka za akosť
 
Zodpovednosť z chybného plnenia predávajúceho a záručné podmienky na tovar sa riadia Reklamačným poriadkom predávajúceho (pozri nižšie) a platnými právnymi predpismi ČR. Ako záručný list slúži nákupný doklad.
 
 
X. Záverečné ustanovenia
 
Ak vzťah založený kúpnou zmluvou obsahuje medzinárodný (zahraničný) prvok, potom strany dojednávajú, že vzťah sa riadi českým právom. Týmto nie sú dotknuté práva spotrebiteľa vyplývajúce zo všeobecne záväzných právnych predpisov.


Ak je niektoré ustanovenie týchto Všeobecných obchodných podmienok neplatné alebo neúčinné alebo sa takým stane, namiesto neplatných ustanovení nastúpi ustanovenie, ktorého zmysel sa neplatnému ustanovení čo najviac približuje. Neplatnosťou alebo neúčinnosťou jedného ustanovenia nie je dotknutá platnosť ostatných ustanovení.

Vzťahy a prípadné spory, ktoré vzniknú na základe zmluvy, budú riešené výlučne podľa práva Českej republiky a budú riešené príslušnými súdmi Českej republiky.


Tieto Všeobecné obchodné podmienky sú platné od 1. 5. 2018 a ruší všetky predchádzajúce ustanovenia a zvyklosti. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeniť tieto Všeobecné obchodné podmienky bez predchádzajúceho upozornenia.
 
Vypracované v súlade s občianskym zák. č. 89/2012 Zb. a zák. č. 634/1992, obaja v znení noviel.

Pre firmy

Vážení existujúci aj noví obchodní priatelia,

Radi by sme Vám uľahčili výber darčekov pre Vašich obchodných partnerov či Vás inšpirovali pri zariaďovaní Vašej kancelárie. Produkty majú čistý, nápaditý dizajn a príjemca aj používateľa vždy poteší.

Pokiaľ chcete na produktoch mať aj svoju stopu, tak Vám zabezpečíme gravírovanie. Vysokú kvalitu gravíru zaručuje laser.

Objemové zľavy na produkty aj ceny a náhľad gravíru Vám radi obratom spracujeme ku konkrétnemu dopytu.

 

firmy

Reklamácia

REKLAMAČNÝ PORIADOK

Hoci v našom sortimente ponúkame produkty vysokej kvality od renomovaných značiek, nemožno nikdy vylúčiť chybu materiálu alebo chybu vo výrobnom procese. Vieme, že každá reklamácia je vec nepríjemná a snažíme sa vec vždy vyriešiť podľa priania zákazníka. Aby sme predišli prípadným sporom a zároveň si uchovali priateľský vzťah, prečítajte si prosím náš reklamačný poriadok.

 • V prípade, že sa vyskytne akýkoľvek problém s výrobkom, ihneď nás kontaktujte. Výrobky v rámci záruky meníme vo väčšine prípadoch za nový kus. Pokiaľ kus nie je skladom, tak sa Vám ho snažíme v čo najkratšom čase zaistiť či sa s Vami dohodneme na vrátení peňazí.

 • Pokiaľ pri preberaní tovaru od dopravcu zistíte, že je balík poškodený alebo vykazuje nejaké vady, máte právo ho neprevziať. O tejto skutočnosti nás prosím obratom informujte a my Vám bezodkladne dodáme tovar nový alebo Vám vrátime 100% ceny späť.

 • V prípade, že balík prevezmete a na poškodenie tovaru prídete po jeho rozbalení, tak je nutné nás o tejto skutočnosti čo najskôr informovať. Nutné je, aby ste nám dodali fotku prepravného obalu, fotku výplne a foto poškodeného tovaru. O tejto skutočnosti je nutné informovať najneskôr do 2 dní od prevzatia tovaru od dopravcu, tak aby sme balenie za Vás mohli reklamovať. Bohužiaľ na neskoršiu reklamáciu dopravca neberie ohľad a reklamáciu nemožno uplatniť.

 • Pri prevzatí zásielky krehkého charakteru je nutné tovar rozbaliť pred jeho prevzatím od dopravcu a to najmä na pobočkách Zásielkovne. V prípade poškodenia tovaru namieste spíšte protokol o poškodení zásielky so zamestnancom prepravnej spoločnosti. O tejto skutočnosti nás prosím obratom informujte a my Vám bezodkladne dodáme tovar nový alebo Vám vrátime 100% ceny späť. Pokiaľ zásielku rozbalíte až doma a bude rozbitá, tak najmä v Zásielkovni nemožno tovar spätne reklamovať.

Záručná doba

Začína plynúť odo dňa, keď sme vám doručili tovar. Minimálna záručná doba je 24 mesiacov. Keby nejaký výrobca ponúkal záruku dlhšiu, uvedieme to na e-shope. Ak dôjde k poruche na tovaru počas jeho záručnej doby, máte právo na uplatnenie reklamácie. 

Uplatnenie reklamácie 

Reklamáciu nám oznámte prosím na našu emailovú adresu info@decoronline.sk, kam uvediete, o aký tovar sa jedná a aká porucha sa na ňom vyskytla

Potom nám tovar zašlite prostredníctvom Zásilkovny. Štítok na Zásilkovnu Vám pošleme na email po predchádzajúcej dohode. Dopravu tak budete mať zadarmo. V prípade, že nemáte k dispozícii Zásilkovnu, kontaktujte nás.

Tovar preskúmame a po dohode s Vami buď obstaráme nový tovar alebo Vám vrátime jeho plnú cenu.

Nikdy neposielajte tovar späť bez predchádzajúceho oznámenia na email!

Kontaktné údaje pre vybavenie reklamácie: 

Email: info@decoronline.sk    

Telefón +420 775 518 075

 

Zásady ochrany osobných údajov

Tieto zásady ochrany osobných údajov stanovuje, ako spoločnosť Design Quest s.r.o.,
IČO: 033 87 348, so sídlom Sněmovní 173/9, 118 00 Praha, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Praha, oddiel C., vložka 288434, (ďalej len "Spoločnosť") používa a chráni osobné údaje (ďalej len ""), ktoré sú Spoločnosti, ako prevádzkovateľovi internetového obchodu Decoronline.sk odovzdávané používaním webovej stránky www.decoronline.sk.(ďalej len „Webová stránka”).

Spoločnosť sa zaväzuje zabezpečiť bezpečie Vašich osobných údajov. Ak by sme Vás požiadali o poskytnutie určitej informácie, podľa ktorej môžete byť pri používaní týchto webových stránok identifikovaní, uisťujeme Vás, že táto informácia bude použitá len v súlade s týmito Zásadami ochrany osobných údajov (ďalej len "Zásady o OÚ"). Spoločnosť si vyhradzuje tieto Zásady o OÚ podľa potreby meniť. Tieto Zásady o OÚ sú platné od 25. mája 2018. Správcom OÚ je Spoločnosť.

Tým, že nám poskytnete Vaše OÚ, udeľujete Spoločnosti svoj súhlas so spracovaním a správou OÚ, ktorých účel a podmienky použitia sú stanovené nižšie. Všetky Vaše OÚ, ktoré od Vás obdržíme, budú zhromaždené, uložené a použité v súlade s platnými právnymi predpismi, najmä so zákonom č.101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, (ďalej len "Zákon"), Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES, (Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, anglicky General Data Protection Regulation; ďalej len "GDPR"), so zákonom č. 480/2004 Zb. o niektorých službách informačnej spoločnosti, a ďalej podľa príslušných ustanovení Občianskeho zákonníka.

Osobné údaje sú informácie, ktoré Vás môžu identifikovať ako žijúceho jedinca, či už samy o sebe, alebo súčasne s ďalšími informáciami, ktoré má alebo môže mať Spoločnosť k dispozícii.

ČO ZHROMAŽĎUJEME

Môžeme o vás zhromažďovať a spracovávať nasledujúce údaje:

a)Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom prístupu a vyplnením formulára na Webovej stránke.
b)Ak nás kontaktujete, môžeme uchovávať záznam o tejto korešpondencii.
c)Podrobné informácie o Vašich návštevách Webovej stránky a o zdrojoch, ku ktorým ste sa pripojili.

Ak nesúhlasíte s tým, aby Vaše OÚ boli používané v súlade s týmito zásadami ochrany osobných údajov, prosíme, neposielajte nám svoje OÚ prostredníctvom Webovej stránky.

VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE

Informácie, o ktoré Vás žiadame, môžu zahŕňať:

a)Meno, priezvisko
b)Korešpondenčná adresa (ulica, mesto, PSČ)
c)Emailová adresa
d)Mobilné telefónne číslo, príp. telefónne číslo
e)Heslo pre komunikáciu v prípade, že ste registrovaný užívateľ
f)Spôsob úhrady, príp. bankové spojenie

Tento zoznam nie je úplný a môže byť aktualizovaný.

KDE UKLADÁME VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE

Vaše OÚ, ktoré sme získali prostredníctvom Webovej stránky, sú smerované do jedného alebo viacerých IT systémov. Tu sú uložené a použité za účelom (napr.) spracovania Vašej požiadavky na informáciu tak, aby ste na Vašu otázku dostali riadnu odpoveď a informácie o našich produktoch, za účelom uzavretia zmluvy (prijatie a vybavenie Vašej objednávky produktov).

Vaše OÚ môžu byť uchovávané na našich zabezpečených serveroch v našich IT systémoch v Českej republike. Poskytnutím svojich OÚ s týmto prevodom, uložením alebo spracovaním vyjadrujete súhlas. Pre zaistenie bezpečného spracovania Vašich dát v súlade s týmito Zásadami o OÚ údajov využívame všetky možné k tomu potrebné opatrenia.

Súhlasíte s tým, že Vami poskytnuté OÚ budú systematicky spravované automatickým spôsobom za použitia automatických a akýchkoľvek ďalších nástrojov informačného systému. 

K ČOMU NÁM SLÚŽI ZÍSKANÉ INFORMÁCIE

a)zabezpečenie čo najefektívnejšieho spôsobu prezentácie obsahu našej Webovej stránky pre Vás
b)zabezpečenie plnenia zmluvy
c)interné vedenie záznamov
d)poskytnutie informácie, produktu alebo služby podľa Vašej požiadavky alebo poskytnutie takýchto informácií a služieb, pri ktorých predpokladáme, že by Vás mohli zaujímať, vrátane obehu marketingových materiálov použitím emailovej adresy, ktorú ste Spoločnosti poskytol/-la.
e)zasielanie priameho marketingu elektronickou cestou o produktoch a službách
f)oznámenie o zmenách služieb Spoločnosti.

PRIAMY MARKETING

Pri každom súboru Vašich OÚ na Webovej stránke si vzájomne vyjasníme, či Vaše dáta môžu byť použité na účely priameho marketingu. Zároveň Vás požiadame o súhlas k jeho odberu, alebo Vám umožníme sa z jeho odberu odhlásiť.

Spoločnosť Vás bude kontaktovať elektronickou cestou (e-mailom) alebo telefonicky ohľadom informácií, ktoré ste si vyžiadali a ohľadom informácií s podobným predmetom, ktorý bol uvedený vo Vašej požiadavke alebo bol predmetom Vášho predchádzajúceho nákupu u nás. Ak si neželáte, aby týmto spôsobom boli Vaše OÚ použité, môžete na formulári, ktorým zbierame Vaše OÚ, nezaškrtnúť príslušné políčko.

Zakaždým, keď budete vyzvaní na vyplnenie formulára na Webovej stránke, nesúhlasíte-li, príslušné políčko nezaškrtávajte. V priamom marketingu by Vám elektronickou cestou (e-mailom alebo telefónom) Spoločnosť ukázala jednoduchý spôsob, ako príslušným spôsobom ďalší priamy marketing odmietnuť.

DOBA SPRAVOVANIA ÚDAJOV

Súhlas na riadenie informácií, ktorý Spoločnosti dávate, je platný po dobu 10 rokov odo dňa, keď ste prostredníctvom Webovej stránky Vaše údaje Spoločnosti odovzdali. 

BEZPEČNOSŤ

Spoločnosť sa zaväzuje zaistiť bezpečnosť Vašich dát. Aby zabránila neoprávnenému prístupu k nim alebo ich neoprávnenému zverejneniu, zaviedla vhodné fyzické, elektronické a manažérske postupy na ochranu a zabezpečenie informácií, ktoré na Webovej stránke zhromažďuje. Súhlasíte s tým, že údaje, ktoré Spoločnosti poskytnete, budú spravované systematicky a pomocou automatických či manuálnych prostriedkov. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete, sú uložené na zabezpečených serveroch.

POSKYTOVANIE VAŠICH DÁT

Vaša OÚ môže Spoločnosť poskytnúť iným subjektom, ktoré angažuje preto, aby pomohli s aktivitami, napr. spoločnostiam zaisťujúcim prepravu a doručenie Vami zakúpených produktov, poskytovatelia IT hostingu a údržby spoločnostiam, ktoré vykonávajú činnosť spracovateľa OÚ s ktorými má Spoločnosť uzavretú zodpovedajúcu SPRACOVATEĽSKÚ zmluvu. Vaše OÚ môžete tiež odovzdať stranám, pre ktoré od Vás dostane Spoločnosť súhlas na odovzdanie Vašich OÚ.

 1. Spoločnosť môže tiež odovzdať Vaše OÚ tretím stranám, ak má povinnosť poskytnúť alebo zdieľať Vaše OÚ za účelom splnenia zákonnej povinnosti.
 2. Správca má v úmysle odovzdať osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii. Príjemcovia osobných údajov v tretích krajinách sú poskytovatelia mailingových služieb (Mailchim) alebo cloudových služieb.
   

PRÁVA DOTKNUTÝCH OÚ

Nižšie Vás informujeme o právach, ktoré Vám podľa príslušných právnych predpisov patrí v súvislosti so spracovaním Vašich OÚ, a to konkrétne o:

a)práve prístupu k svojim OÚ
b)práve na opravu OÚ
c)práve na výmaz (tzv. "právom byť zabudnutý")
d)práve na obmedzenie spracovania svojich osobných údajov
e)práve vzniesť kedykoľvek námietku proti spracovaniu Vašich OÚ z dôvodov týkajúcich sa konkrétnej situácie zákazníka
f)práve na prenositeľnosť OÚ
g)práve svoj súhlas kedykoľvek odvolať
h)práve podať sťažnosť proti spracovaniu svojich osobných údajov na Úrad pre ochranu osobných údajov, Pplk. Sochora 27, PSČ 170 00, Praha 7, uoou.cz.

Ak sa domnievate, alebo zistíte, že Spoločnosť alebo ňou poverené tretie osoby vykonávajú spracovanie Vašich OÚ, ktoré je v rozpore s ochranou Vášho súkromného a osobného života alebo v rozpore s príslušnými právnymi predpismi, najmä ak sú Vaše OÚ nepresné s ohľadom na účel ich spracovania, môžete po Spoločnosti požadovať doplnenie, opravu, blokovanie alebo likvidáciu Vašich OÚ. Súhlas môžete odvolať na info@decoronline.sk alebo písomne na adrese Spoločnosti. Odvolaním Vášho súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania založená na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.

POUŽÍVAJÚ WEBOVÉ STRÁNKY SÚBORY COOKIES A ČO TIETO SÚBORY PREDSTAVUJÚ?

Spoločnosť má možnosť zhromažďovať informácie o súboroch cookies na koncovom zariadení užívateľa a ďalších podobných technológiách, ako sú miestne úložisko dát prehliadača alebo pomocník.

Cookie je malý textový súbor, ktorý prehliadač ukladá na koncové zariadenie používateľa. Súbory Cookies často obsahujú anonymný, jedinečný identifikátor, ktorý nám dovoľuje určovať a počítať prehliadače, ktoré navštevujú naše stránky. Cookies nám tiež umožňujú zbierať informácie o tom, ako a kedy sú používané služby: napríklad z ktorej stránky sa užívateľ na naše služby dostal, kedy a čo používateľ webu na našich Webových stránkach prezerá, ktorý prehliadač používa, aké je rozlíšenie obrazovky, aký je operačný systém, aká je adresa IP terminálu užívateľa a sériové číslo. Cookies tiež užívateľovi poskytujú možnosť nevkladať zakaždým užívateľské meno, heslo a osobné prispôsobenie.

Cookies sa samy v sieti nepohybujú, iba sú terminálu užívateľa priradené webovou stránkou, ktorú si užívateľ načíta. Súbory cookies môže neskôr čítať a používať iba server, ktorý tieto súbory zaslal. Cookies a podobné technológie nepoškodzujú terminál používateľa alebo jeho súbory, ani nemôžu byť použité na spúšťanie programov alebo na šírenie vírusov.

Používatelia nemôžu byť len pomocou cookies alebo ďalších technológií identifikovaní a naše Webové stránky nemôžu poznať napr. e-mailovú adresu používateľa, ak nám ju sám neoznámil. So zreteľom na právne predpisy pre ochranu súkromia a zásad ochrany osobných údajov pri každej službe môžu byť informácie prijaté zo súborov cookies a iných podobných technológií spojených s prípadnými ďalšími informáciami získanými od užívateľa iným spôsobom.

Prečo sa súbory cookies používajú?

Cookies a podobné technológie sa používajú pre analýzu a ďalší vývoj našich služieb, aby Spoločnosť mohla užívateľom poskytovať lepšie služby. Cookies a podobné technológie sa používajú aj pre zisťovanie počtu návštevníkov a v štatistickom monitorovaniu pre meranie efektivity reklamy. 

Potrebujete poradiť?

Ak sa chcete na niečo opýtať alebo nám čokoľvek oznámiť, potom nás prosím kontaktujte na našej zákazníckej linke +420 775 518 075 alebo zašlite dotaz na adresu: info@decoronline.sk. Radi Vám poradíme a Vaše otázky zodpovieme.