Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Interaktívne náhľady produktov

Vážení zákazníci,

vieme, že vybrať si tovar len z obrázku môže byť zložité. Potrebujete si výrobok prezrieť zo všetkých strán? Chcete sa pozrieť na detaily? Využite možnosť interaktívneho náhľadu dookola (360°).

Náhľady sú dostupné v popisku u produktov, ktoré sú označené fialovou ikonou s číslom 360°. Postupne pridávame náhľady ku všetkým produktom. Prvá značka, ktorú sme vybrali pre náhľady, je náš exkluzívny dodávateľ Nambé. Všetky produkty s týmto náhľadom nájdete v špeciálnej sekcii.

Náhľad 360° sa chová v každom prehliadači máličko inak. Pozrite sa na videonávod s popisom, ako s náhľadom otáčať.

Na mobilnom telefóne s námi pracujte, ako ste zvyknutí. Priložte na náhľad prst a ťahajte prstom zľava doprava a opačne, obrázok sa bude otáčať spolu s pohybom vášho prsta po displeji.

mobil

Na počítači alebo notebooku použite kurzor myši. Kliknite (ľavým tlačidlom alebo touchpadom) na náhľad, prst ďalej držte na myši / touchpadu a prechádzajte zľava doprava a opačne. Obrázok sa bude s pohybom myši otáčať.

pc

 

V prípade, že vám náhľady nefungujú alebo máte akékoľvek iné problémy pri ich používaní, neváhajte nás kontaktovať.

  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie