Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

O nás

Na začiatku bol darček…

Jirka mi hľadal darček k Vianociam... Rád vyberá originálne darčeky a ja sa každý rok teším, čo mi opäť vymyslí. Vďaka hľadaniu darčeka našiel e-shop, ktorého majiteľ mal skvelý prístup k zákazníkom, dobre zorganizovanú prácu, výborné nápady a zaujímavé značky. Bol na štarte svojho podnikania, mal dlhú cestu pred sebou.

Súhra okolností, osud alebo možno náhoda spôsobili, že sa Jirka stal spolumajiteľom e-shopu a neskôr, keď sa ten pôvodný rozhodol venovať sa inému podnikaniu, aj majiteľom e-shopu. Postavení pred hotovú vec, stáli sme pred otázkou, či e-shop predať alebo ho rozbehnúť. Nikto z nás nemal reálne skúsenosti s prevádzkovaním internetového obchodu. Jirka sa celý život venoval a venuje poradenstvu v medzinárodnej firme, mojím odborom bola energetika. Povedali sme si, že to skúsime rok... a keď zlepšíme čísla, tak budeme pokračovať. V opačnom prípade sme boli rozhodnutí e-shop zavrieť či predať. K finálnemu rozhodnutiu nám pomohlo aj to, že nám život do cesty priviedol Martina, študenta vysokej školy, ktorý mal pre rozbehnutie obchodu rovnaké nadšenie, ako my a prisľúbil nám, že nám pomôže s všetku operatívou. Mal obdivuhodnú výdrž a zápal, a tak sme si povedali "ideme do toho".

Skladové zásoby sme odviezli na trikrát osobným autom, najali suterén na pražskom sídlisku a postupne začali pridávať na usilovnosti, čase aj energii a budovali sme. Po večeroch, keď deti zaspali, po práci aj cez víkendy. Postupne sme objavovali svet e-commerce a učili sa z vlastných chýb: vyberanie dodávateľov, investície do IT systému, online marketing, kvality balenia tovaru, behanie na poštu s balíčkami a mnoho ďalšieho, čo sme si museli zakúsiť na vlastnej koži. Zisk bol v nedohľadne, ale presvedčenie, že robiť veci poriadne sa dlhodobo oplatí, nám držalo hlavu nad vodou.

Začiatok nebol jednoduchý, ale radosť každého spokojného zákazníka nás znovu nakopla a potvrdila nám, že ideme správnym smerom. Je to vidieť aj navonok. Tovar teraz skladujeme v profesionálne vedenom skladu, máme pekné kancelárie a najnovšie aj showroom. Náš tím sa rozrástol o nových kolegov z oblasti komunikácie, grafiky či on-line marketingu a my sme veľmi radi, že nám pomáhajú budovať náš sen.

Overili sme si, že naše hlavné hodnoty - nadčasový a funkčný dizajn, kvalita, zodpovedné využívanie zdrojov a prvotriedny servis zákazníkom - sú dostatočnými základmi pre rast a rozvíjanie podnikania. Čas ukázal, že naša voľba bola správna.

Naši zákazníci sa vracajú, sortiment narastá, služby zlepšujeme každý deň o kúsok a my sa neustále učíme niečo nové a posúvame sa dopredu. Každý, hoci malý úspech, nás teší a dúfame, že aj Vás, keď si prezeráte naše stránky a hľadáte si to pravé, čo Vám doma bude robiť radosť :-)

 

Jirka & Míša
majitelia a prevádzkovatelia decoronline

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie