Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Ohnisko / prepravka CRATE - Höfats

Kód: HO-120101
Značka: Höfats
€136,90 €114,10 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo tráviť večery nudne pozeraním na bedňu, keď sa môžete pozerať do debny, či skôr debničky, v ktorej tlejú uhlíky, plápolá oheň a navyše si pri tom môžete niečo dobré ugrilovať!

Crate je multifunkčné vonkajšie ohnisko, ktoré toho ale ponúka oveľa viac! Možno vám pripomenie svojho staršieho brata - gril Beer Box, ktorý vyzerá ako prepravka na pivo. Crate je niečo skôr pre milovníkov ovocia, a to aj v tekutej podobe. Svojim tvarom síce pripomína práve debničku na ovocie, ale pokojne by sa dala naplniť aj fľašami nejakého dobrého vína!

Ohnisko je vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Corten. Takže ak v ňom práve nebudete zakladať oheň, môžete v ňom uskladniť palivové drevo, alebo ho využiť ako odkladací stolík či stoličku na sedenie (po dokúpení ďalšieho príslušenstva). To nás privádza na myšlienku, že by stálo za to, zaobstarať si debničiek viac a tešiť sa z ich funkcií s celou rodinou či známymi. Crate sú stohovateľné, takže nemusíte mať obavy, že by vám zaberali príliš priestoru.

Privítajte grilovaciu sezónu na debnách víťazov!

 

Odkazy:
O značke Höfats TU.
Produkty Höfats TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Moderné grily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť (kg): 6,6
Rozmery (cm): 40 x 30 x 27

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: