Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Ohnisko / prepravka na pivo BEER BOX - Höfats

Kód: HO-070101
Značka: Höfats
€137,90 €114,90 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Poďme spolu na jedno! A až uhasíme smäd, rozrobíme si spoločne oheň v multifunkčnej kovovej nádobe Beer Box od svetoznámej nemeckej značky Höfats. A až oheň vyhasne, tak si z nej urobíme stoličku, posedíme a pokecáme.

Pre pivárov, ktorí sa zaujímajú o trvalú udržateľnosť a životné prostredie, je Beer Box ideálny výtvor. Len si to predstavte: najprv si v prepravke prinesiete výber z tých najlepších craft Beer (bohužiaľ nie sú súčasťou balenia), otvoríte si ich integrovaným otváračom, potom kartónovú mriežku, ktorá jednotlivé pivá oddeľovala (tá už súčasťou balenia je), použijete pre založenie ohňa. Ak budete mať Beer Boxov viac, tak druhý z nich vám poslúži ako parádna prepravka na drevo. Takže razom máte postarané o skvelý večer s kamarátmi u prenosného ohniska.

Ak si okrem piva chcete pochutnať aj na niečom inom, odporúčame dokúpiť mriežku a ugrilovať si nejakú mňamku.

Beer Box je vyrobený z kvalitnej cortenovej ocele. Tá sa vyznačuje tým, že na povrchu vytvára vrstvu hrdzavej patiny. Tým však ohnisko rozhodne nie je znehodnotené, naopak získava na kráse! Cortenová oceľ je mimoriadne odolná a nemusí sa nijako špeciálne udržiavať. Navyše je plne recyklovateľná. Vďaka rôznym vplyvom počasia sa na vašej base čoskoro vytvorí patina a pod ňou ochranný povlak, ktorý zabráni preniknutiu korózie do hĺbky materiálu.

A keďže tušíme, že nebudete chcieť zostať len pri jednom Beer Boxe, máme pre vás príjemný tip: prepravky sú stohovateľné, takže vám nezaberú príliš miesta.

 

Odkazy:
O značke Höfats TU.
Produkty Höfats TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Moderné grily
Záruka: 2 roky
Dizajnové ocenenia: Focus Open 2018, Stahl-Innovationspreis 2018
Hmotnosť (kg): 7
Rozmery (cm): 38 x 28 x 30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: