Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Blomus

"Dizajn pre život" je heslo známeho nemeckého výrobca doplnkov do domácnosti Blomus. Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že sa motto plne odráža vo všetkých výrobkoch tejto značky.

Produkty sú prakticky a jednoducho využiteľné v každodennom živote a zároveň majú vysokú estetickú hodnotu. Ťažiskovým materiálom je kvalitná nerezová oceľ, ktorú podľa potreby dopĺňajú ďalšie, teplejšie a jemnejšie materiály. Vždy zostáva starostlivosť a kvalita spracovania, skvelé úžitkové vlastnosti, dlhá životnosť aj zaujímavý a kvalitný dizajn. 

Blomus sídli v meste Sundern v Severnom Porýní-Vestfálsku a v súčasnosti sa jedná o jednu z najvýznamnejších firiem zaoberajúcich sa spracovaním nerezu. Prestíž značky dokazuje tiež ochota špičkových dizajnérov s firmou spolupracovať. Rodinné dizajnérske štúdio Stotz Design napríklad navrhlo kúpeľňové doplnky PRIMO alebo LIQUO, nositeľ mnohých prestížnych ocenení za dizajn Oliver Renelt spolupracuje so značkou Blomus dlhodobo. Dizajnéri z Flöz Industrie Design sa podieľajú na štýle značky už viac ako 15 rokov, vytvorili napríklad nádherný vonkajší svietnik ATMO, ktorý nájdete aj v našom eshope.  

Teraz sú tieto dizajnové skvosty k videniu aj u nás na webe, všetky nájdete TU.

91psnKz7eJL._SL1500_blomus-ara-lifestyle-white_22