Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Gingko

Gingko Electronics je firma, ktorá snúbi dizajn s technológiou.

Spoločnosť, predtým známa ako Gingko Eco Electronics, bola založená v roku 2011 Paulom Sunom s cieľom navrhnúť, vyrábať a predávať špičkové ekologické, štýlové, funkčné a jedinečné kvalitné výrobky pre domáce použitie a ako dizajnové darčeky.

"Sme fascinovaní časom a máme vášeň pre hodiny. Myslíme si, že čas môže byť šikovný, štýlový, jednoduchý, ale aj funkčný. To nás inšpirovalo k tomu, aby sme v roku 2010 navrhli rad Click Clocks, ktorú sme uviedli na trh o rok neskôr a dali tak vzniknúť našej spoločnosti."

Po ročnom úsilí tímu tento sortiment ukázal, že sa jedná o úspešný dizajn a zákazníci boli fascinovaní jednoduchým vzhľadom a funkčnosťou. V polovici roka 2012 sa spoločnosť Gingko rozšírila o dizajnový tím vo Veľkej Británii a aj v Číne pre zjednotenie návrhu a výroby.

Ako mladá, ale prosperujúca spoločnosť prináša nový prístup k návrhu, ktorý zahŕňa moderné technológie do každodenných predmetov. Niekedy môže byť život komplikovaný a technológia príliš rušivá, a preto tým, že udržujú produktové rady jednoduché, "up-to-date" s technológiou, sú obľúbení po celom svete.

"Dizajn pre lepší život." - Dúfame, že príbeh Gingko dokáže vytvoriť aj Vaše príbehy v spojení s ich produktmi.

 

Všetky výrobky od značky Gingko nájdete TU.

GK08W18 1GK12W8 4_1