Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

KitchenAid

Ak hľadáte toho najlepšieho pomocníka do kuchyne, potom to môže byť jedine Kitchen Aid! Kvalitné výrobky s dlhoročnou tradíciou a nadčasovým dizajnom prinesú tú pravú radosť z varenia aj do vašej domácnosti.

Okrem ikonického robotu Artisan patria do portfólia značky Kitchen Aid ručné a tyčové mixéry, food processory, blendery, hriankovače, šľahače, rýchlovarné kanvice, nože, keramika a ďalšie doplnky do kuchyne.

Značka Kitchen Aid vznikla v roku 1919 a nedávno teda oslávila už 100 rokov na trhu. V odbore mixérov a robotov dnes patrí medzi absolútnu špičku. Prvým modelom, ktorý predstavila, bol mixér "H". Bol určený pre profesionálnych pekárov, ktorým mal pomôcť s hnetením veľkých objemov chlebového cesta. Možno vás prekvapí, že okrem profesionálnych pekárov si mixér vzápätí našiel svoje miesto aj v americkom námorníctve.

Prvým modelom určeným do domácností bol "H-5". Na rozdiel od svojho predchodcu určeného pre komerčné prevádzky však "H-5" nezaznamenal väčší úspech. Príčinou mohla byť aj jeho závratná hmotnosť 30 kg a výška 60 cm. Aj keď sa nedostal do každej domácnosti, získal aspoň meno pre celú značku. Jedna z gazdiniek sa o ňom vyjadrila ako o najlepšej pomoci v kuchyni (kitchen aid) a názov bol na svete!

O mimoriadnosti produktov značky Kitchen Aid svedčí, že robot Artisan sa vyrába v takmer nezmenenej podobe už desiatky rokov. Pri príležitosti 75. výročia firmy v roku 1994 bola dokonca nájdená žena menom Maude Humes, ktorá stále používa robot z roku 1919. Takže ak vsadíte na Kitchen Aid, buďte si istí, že vám bude slúžiť naozaj veľmi dlho.

Všetky produkty KitchenAid nájdete TU.

KA1