Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Smeg

Smekám pred ikonickým produktami značky Smeg. Rodinná firma Smalterie Metallurgische Emiliano Guastalla bola založená na severe Talianska v regióne Reggio Emilia, ktorý je označovaný ako špajza Talianska, lebo odtiaľto pochádza chýrny parmezán a nemenej známa parmská šunka. Uznajte, že v takomto prostredí sa priamo ponúka myšlienka rozbehnúť firmu orientujúcu sa na gastronómiu.

Z mestečka Guastalla sa ohlas firmy čoskoro rozšíril po celom svete, dnes má 15 dcérskych spoločností na niekoľkých kontinentoch a rozsiahle zastúpenie v mnohých krajinách. Už viac ako 60 rokov ponúka kvalitné domáce spotrebiče, ktoré vynikajú nielen svojou technologickou stránkou, ale tiež ojedinelým dizajnom. V roku 1997 uviedol Smeg na trh kultovú chladničku v retro štýle 50. rokov. So zaoblenými tvarmi potom pracoval aj naďalej, keď sa v roku 2012 spojil s dizajnérskym štúdiom deepdesign tvorivého dua Matteo Bazzicalupa a Raffaella Mangiarottiho. Výsledkom ich spolupráce sú ďalšie produkty, ktoré idú na retro vlne. Svoju kolekciu pre Smeg dokonca navrhla aj svetoznáma značka Dolce & Gabbana.

Teraz je firma riadená už treťou generáciou rodu Bertazzoni, ktorý časopis Forbes zaradil medzi jednu z 10 najvplyvnejších podnikateľských rodín v Taliansku. Značka Smeg je lídrom v inováciách domácich spotrebičov, ktoré sa môžu stať ozdobou aj vašej kuchyne!

 

Všetky výrobky od značky SMEG nájdete TU.

smeg