Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Woud

Woud je dánska dizajnová spoločnosť s víziou vytvárať originály. Pevne stojí za severskými dizajnovými tradíciami, ale vždy sa snaží pridať aj niečo navyše - či už ide o formu, funkciu alebo materiál. Verí, že nadčasový dizajn dokáže vyjadriť osobnosť, prebudiť city, inšpirovať ľudí a vytvoriť krásne domovy.

Spoločnosť Woud bola založená v roku 2014 a je poháňaná silnou vášňou pre čistý a udržateľný dizajn. Mia a Torben Koed pracovali na výrobe nábytku 30 rokov a cítili, že je čas na novú výzvu. Výzva budovania úspešnej značky od nuly. Značka s vysokými ambíciami, vysokou kvalitou a dizajnom charakterizovaná jednoduchosťou a dokonalosťou. Obchodný nápad, ktorý dodnes drží.

Po iba niekoľkých rokoch je Woud zavedenou značkou, ktorá vzala dizajnový svet búrok. Ponúkajú všetko od nábytku a osvetlenia až po menšie doplnky, ktoré boli vybrané tak, aby perfektne doplnili rad Woud. Woud pracuje so zavedenými dizajnérmi a mladými "nadchádzajúcimi" dizajnérmi. Všetci návrhári majú vlastné vyjadrenie osobného štýlu, ale jednu vec majú spoločnú - interpretujú škandinávske dedičstvo dizajnu moderným a inovatívnym spôsobom.

Všetky výrobky od značky Woud nájdete TU.

woud1
woud2