Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Podnos Organic valet - sklo - Bronz - okrúhly - L - Ethnicraft

Kód: ET-20468
Značka: Ethnicraft
€66,90 €55,80 bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ethnicraft už viac ako 25 rokov navrhuje a vyrába, okrem nadčasového nábytku, dizajnérske príslušenstvo vyrobené z kvalitných materiálov. Cieľom spoločnosti je stále vytvoriť skvelý dizajn charakterizovaný originalitou, jednoduchosťou a kvalitou, ako aj kreativitou a inováciami. Ethnicraft vytvára zbierku doplnkov a nábytku pre každú miestnosť alebo priestor. Všetky návrhy boli vytvorené s úmyslom ponúknuť nadčasový dizajn. Toto sa Ethnicraftu úspešne darí, a preto ich príslušenstvo a nábytok vydržia nové trendy a môžu byť dobre zarovnané s rôznymi štýlmi. To uľahčuje presun jednotlivých kusov z Ethnicraft z vášho starého domu do nového. Zostane s vami celé roky vďaka výstupnému dizajnu. A čo viac! Prinášate si s nimi domov a vaše spomienky.

Zbierka podnosov patrí do práce dizajnéra Dawn Sweitzer. Hlavným prvkom sú pôvodné kresby atramentu. Farba sa aplikuje na sklo ručne, takže dizajn každého podnosu je sám osebe jedinečný! Sú vyrobené z drevených a sklenených dosiek. Výrazná a luxusná zbierka podnosov rozsvieti priestor s nadčasovým dizajnom a oslňujúcimi úvahami. Môžete kombinovať podnosy v rôznych dizajnoch, aby ste vytvorili skutočne originálny štýl! Môžete si vybrať zo širokej škály farieb, tvarov a veľkostí. Stanú sa perfektným doplnkom vášho interiéru. Buďte odvážni, skombinujte! 

  • Nadčasový dizajn
  • Ručná výroba
  • Široká škála farieb, veľkostí a tvarov 
  • Kombinujte s inými zásobníkmi z tej istej zbierky

 

Údržba

Pravidelne odstráňte špinu s jemnou handričkou. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Vždy odporúčame používať vankúšiky alebo prestieranie, aby ste predišli poškodeniu povrchového ošetrenia pri každodennom používaní.

 

Odkazy:
O značke Ethnicraft TU.
Produkty Ethnicraft TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Servírovanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť (kg): 0.8
Materiál: sklo, drevo
Použitie: vnútorné
Rozmery (cm): 30 x 30 x 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: