Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Lucerna / svietnik GRAVITY CANDLE - Höfats

Kód: HO-080102
Značka: Höfats
€42,90 €35,80 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak bol gravitačný zákon v škole vašou nočnou morou, potom si tento pocit vynahraďte čarovným lampášom Gravity Candle, ktorý naopak do vašich večerov a nocí vnesie veľa jemného svetla a nehy. Tento unikátny svietnik na čajovú sviečku je ovenčený cenami za dizajn, a to rozhodne právom!

Na prvý pohľad vás uchváti netypickým, tzv. kardanickým, uložením sviečky, ktoré zaručuje, že sviečka zostane vo zvislej polohe, nech budete svietnikom pretáčať do akéhokoľvek smeru. Zapálenie aj zhasnutie sviečky je neskutočne jednoduché. Nemusíte dávať dole sklenený kryt a báť sa, že si popálite prsty - proste svietnik nakloníte ku strane a knôt ladným gestom zapálite. Žiadne nekonečné zbesilé škrtanie zápalkami. Aj sfúknutie sviečky je vecou minulosti - stačí svietnik obrátiť a plamienok sa uhasí sám. Nezdá sa vám to geniálne?

Svietnik má mnohostranné využitie - môžete ju buď položiť na stôl, alebo po zakúpení ďalšieho príslušenstva zavesiť do priestoru či zapichnúť do zeme. Pri zaobstaraní viac kusov svietnikov tak vašu záhradu či interiér zaplaví malé drobné mihotavé plamienky, ktoré vás zahrejú aj na pohľad. Väčšiu romantiku si len ťažko predstavíte.

Pokiaľ ho nejakú chvíľu nebudete používať, možno ho skladovať hore dnom, čím sa dovnútra nedostane prach alebo dážď.

 

Odkazy:
O značke Höfats TU.
Produkty Höfats TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Lampy
Záruka: 2 roky
Dizajnové ocenenia: Focus Open 2018, Iconic Award Innovative Interior 2019, reddot Design Award 2018
Hmotnosť (kg): 0,6
Rozmery (cm): Ø 8, výška 13

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: