Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Vianočná dekorácia hrajúca perníková chalúpka, kolekcia Christmas Toys Memory - Villeroy & Boch

Kód: 1483276505
€104,90 €87,40 bez DPH
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Christmas Toys Memory obsahuje 9 dekoratívnych produktov, ktoré si zamilujete ako výzdobu domácnosti v adventných časoch, pri ktorých zahrejú svojim ľúbivým zjavom a nápaditým farebným prevedením. Kolekcia ponúka porcelánový vianočný stromček, figúrky Santy Clausa, betlehem s Ježiškom, polárny expres alebo Santu so sobím záprahom. Všetky figúrky majú ručne zdobené detaily a sú vyrobené z kvalitného porcelánu, vďaka ktorému majú, ako všetky prémiové produkty Villeroy a Boch, bezchybný vzhľad a veľmi dlhú životnosť.

Táto štýlová vianočná kolekcia predstavuje skvelý spôsob, ako si na sviatky skrášliť domov dizajnovým porcelánom, ktorý sa páči nielen deťom, ale, pretože je navrhnutý v štýle retro hračiek, tak očarí aj dospelých, ktorí pri pohľade naň zažijú sentimentálny návrat späť do detských rokov, kedy sa sami nemohli dočkať, až roztrhnú baliaci papier a otvoria tajomne vyzerajúce oviazané krabice, ktoré sa objavili pod vianočným stromčekom.

Kolekcia Christmas Toys Memory je skrátka určená na to, aby rozdávala radosť. Rozdávajte ju aj vy a využite vianočné figúrky ako milý darček pre rodinu či priateľov.

Firma Villeroy a Boch pri ich výrobe zohľadnila svoju takmer dve storočia trvajúcu tradíciu výroby porcelánu, ktorá začala v dielni drobného remeselníka François Boche a jeho synov, a ktorá pretrvala dodnes, keď je stále viditeľnejšie, že produkty Villeroy a Boch sú žiadaným dizajnovým artiklom. K takému dlhému pôsobeniu na trhu by sa zrejme firma nedopracovala, keby na jej chod nedohliadali potomkovia pôvodných zakladateľov, ktorým netolerujú, aby produkcia akokoľvek znižovala svoju kvalitu a ich rodinná firma sa tak vzdialila smeru, ktorý v 18. storočí vytýčil zakladateľ François Boch.

Odkazy:
O značke Villeroy & Boch TU.
Produkty Villeroy & Boch TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné dekorácie
Záruka: 2 roky
Doplňujúce informácie: iba na dekoračné účely
Farba: kombinácia farieb
Hmotnosť (kg): 1,247
Kolekcia: Christmas Toys Memory
Materiál: prémiový porcelán
Rozmery (cm): 16 x 13 x 16

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: