Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Štvorcový jedálenský tanier, 28.5 x 28.5 cm, kolekcia Toy 's Delight - Villeroy & Boch

Kód: 1485852629
Akcia
€41,90 –20 %
Čtvercový jídelní talíř, 28.5 x 28.5 cm, kolekce Toy's Delight Villeroy & Boch 1
€41,90 –20 % €33,50 €27,90 bez DPH
Skladom posledné kusy (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Toy's Delight od nemeckej firmy Villeroy a Boch je esenciou Vianoc a vianočnej atmosféry, ktorou návrhári doslova pretkali všetky tri krásne produkty, ktorými sa kolekcia pyšní. Čo môže viac evokovať vianočný čas než nazdobený stromček plný svetielok, na ktorý sa pomaly znášajú belostné snehové vločky? Tento a ďalšie motívy môžete nájsť na jedinečných prestieraních, zo 70 % bavlnených, v dvoch farebných variáciách - bielo-červenej a červeno-zelenej - a na látkovej ošítke na pečivo, s ktorou získajú spoločne trávené chvíle pri jedálenskom stole pôvabný sviatočný nádych, vďaka ktorému si náležite užijete štedrovečernú rodinnú večeru u čarovne nazdobenej slávnostnej tabule.

Firma Villeroy a Boch dokázala, že nie je expertom zďaleka len na výrobu prémiového porcelánu, ale dokáže priniesť svojim zákazníkom aj ďalšie kuchynské doplnky a dekorácie, ktoré sú s ohľadom na firemnú filozofiu navrhnuté s mimoriadnym zmyslom pre detail. Toho sa firma drží už od svojich začiatkov v 18. storočí, kedy geniálny majster François Boch, ktorý svojou prácou uchvacoval davy, položil základy podnikania, ktoré vďaka tvrdej práci všetkých zamestnancov firmy prekonalo viac ako dve storočia a zapríčinilo vznik státisícov prekrásnych produktov pre okrasu interiéru.

Kolekcia Toy 's Delight perfektne ladí s vianočne navrhnutým riadom od rovnakej firmy, ktorých spojením získate kompletnú tematickú výzdobu pre najkrajšie sviatky v roku a ktorej vizuálna podoba dokonale očarí a prenesie vás aj vašich najbližších o niekoľko rokov naspäť, kedy ste s detským nadšením plní očakávania rozochvene čakali na darčeky oviazané stužkou pod rozžiareným vianočným stromčekom.

 

Odkazy:
O značke Villeroy & Boch TU.
Produkty Villeroy & Boch TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočný porcelán
Záruka: 2 roky
Balenie: 1
Dĺžka produktu (cm): 28.5
Kolekcia: Toy's Delight
Krajina pôvodu: Čína
Materiál: prémiový porcelán
Šírka produktu (cm): 28.5
Váha produktu (g/kg): 980

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: