Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Vianočný raňajkový set pre 2 Toy's Delight, červený, 6 ks - Villeroy & Boch

Kód: 1485857281
€160,90 €134,10 bez DPH
Skladom posledné kusy (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Toy's Delight od nemeckej firmy Villeroy a Boch je esenciou Vianoc a vianočnej atmosféry, ktorú návrhári doslova pretkali všetky tri krásne produkty, ktorými sa kolekcia pýši. Čo môže viac evokovať vianočný čas než nazdobený stromček plný svetielok, na ktorý sa pomaly znášajú belostné snehové vločky? Tento a ďalšie motívy môžete nájsť na jedinečných prestieraniach, zo 70 % bavlnených, v dvoch farebných variáciách – bielo-červenej a červeno-zelenej – a na látkovej ošatke na pečivo, s ktorou získajú spoločne trávené chvíle pri jedálenskom stole pôvabný sviatočný nádych, vďaka ktorému si náležite užijete štedrovečernú rodinnú večeru pri kúzelne nazdobenej slávnostnej tabuli.

Firma Villeroy a Boch dokázala, že nie je expertom zďaleka len na výrobu prémiového porcelánu, ale dokáže priniesť svojim zákazníkom aj ďalšie kuchynské doplnky a dekorácie, ktoré sú s ohľadom na firemnú filozofiu navrhnuté s mimoriadnym zmyslom pre detail. Toho sa firma drží už od svojich začiatkov v 18. storočí, keď geniálny majster François Boch, ktorý svojou prácou uchvacoval davy, položil základy podnikania, ktoré vďaka tvrdej práci všetkých zamestnancov firmy prekonalo viac ako dve storočia a zapríčinilo vznik státisícov prekrásnych produktov pre okrasu interiéru.

Kolekcia Toy's Delight perfektne ladí s vianočne navrhnutým riadom od rovnakej firmy, ktorých spojením získate kompletnú tematickú výzdobu pre najkrajšie sviatky v roku a ktorej vizuálna podoba dokonale očarí a prenesie vás aj vašich najbližších o niekoľko rokov naspäť, kedy ste s detským nadšením plní očakávania rozochvele čakali na darčeky oviazané stužkou pod rozžiareným vianočným stromčekom.

Premium porcelán od nemeckej značky Villeroy and Boch je vďaka diamantovo tvrdej glazúre vhodný na každodenné použitie. Nemusíte sa tak báť vložiť riad do umývačky riadu či mikrovlnnej rúry. Technológia spracovania, kedy porcelán je vypaľovaný pri teplote 1230 °C a následne schladený na 650 °C, zaisťuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po aplikácii farby či ručnej maľby dekóru dochádza k poslednému vypaľovaniu. Neglazované časti porcelánu sa leští diamantovým pásom. Vďaka finálnemu spracovaniu sa taniere o seba nepoškriabu a nepoškodí ani váš stôl.

 

Odkazy:
O značke Villeroy & Boch TU.
Produkty Villeroy & Boch TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočný porcelán
Záruka: 2 roky
Balenie: 2 x 3 kusy
Kolekcia: Toy's Delight
Materiál: prémiový porcelán

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: