Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

50's Retro Style pákový kávovar na Espresso / Cappucino 15 barov 2 cup pastelovo modrý - SMEG

Kód: ECF01PBEU
Značka: Smeg
€399 €332,50 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Espresso, alebo cappuccino? To je, o čo tu ide! S pákovým kávovarom od značky Smeg už ale voliť nemusíte, pretože táto šikovná mašinka vám pripraví oboje!
Pod šupkou roztomilého retro štýlu 50. rokov sa skrývajú tie najmodernejšie technológie! Kovové telo kávovaru je doplnené nádobou na vodu s objemom 1 liter. Voda sa ohrieva termoblokom a okrem nej si môžete nechať nahriať aj šálky. Jednoduchý podsvietený displej sa ovláda intuitívne a vy si môžete voliť rôzne parametre podľa seba. Treba vyberať až z troch rôznych teplôt vody, troch stupňov tvrdosti vody, dvoch veľkostí kávy alebo troch možností pre automatické vypnutie (buď po 9, 30, alebo 180 minútach).
Káva je pripravovaná pod tlakom 15 barov buď z čerstvo mletých kávových zŕn alebo kávových podov. Milovníci napeneného cappuccina ocenia kovovú trysku pre našľahanie mlieka.
Konečne si môžete vychutnať kávu ako od profesionálneho baristu aj u seba doma! A ešte navyše sa pri tom potešiť niektorou z úžasných farebných variantov tohto milého spoločníka!

 

Odkazy:
O značke SMEG TU.
Produkty SMEG TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Funkcie: nastavenie tvrdosti vody, stand-by 9 min/30min/3 hod., jedna káva, iba horká voda, dvojitá káva, nastavitelná teplota na 3 úrovně
Hĺbka (cm): 32.9
Kapacita vody (L): 1
Materiál: nerezová oceľ, plast
Ovládanie: 3 tlačidlá
Šírka (cm): 14.9
Tlak (bar): 15
Vlastnosti: voda/pára, protišmyková základňa
Výkon (W): 1350
Výška (cm): 33

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: