Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Ohnisko FireCube - Eva Solo

Kód: E571144
Značka: eva solo
€529 €440,80 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnové ohnisko FireCube je ideálne pre milovníkov industriálneho dizajnu. Kocku je možné umiestniť dvoma spôsobmi, a to vzpriamene alebo pod uhlom. Naklonenie dodáva ohnisku nielen na originalite, ale chráni oheň pred väčším vetrom. Ohnisko FireCube je určené do každého počasia a na celoročné vonkajšie použitie. Prirodzené poveternostné vplyvy časom dodajú ohnisku výraznú patinu, ktorá mu len pridá na atraktivite.

Ohnisko je vyrobené z Cortenu - jedná sa o poveternostne odolnú oceľ, tiež korózii odolná. Corten je skupina oceľových zliatin vyvinutých na odstránenie nutnosti používania náterových hmôt. Ak sú po niekoľko rokov vystavené poveternostným vplyvom, získava ich povrch stálu, charakteristickú a esteticky pôsobivú hrdzavú patinu.

 

  • Veľkosť  45 x 45 x 45 cm
  • Corten
  • Možno dokúpiť grilovaciu mriežku

 

Údržba

Odporúčame čistiť povrch raz až dvakrát ročne. Čistenie by sa malo vykonávať najlepšie bez použitia čistiacich prostriedkov. Na odstránenie uvoľnených a odolnejších nečistôt obvykle postačí povrch vykefovať. Nikdy nepoužívajte chlórované čistiace prostriedky. Dbajte na to, aby ste odstránili všetky stopy čistiaceho prostriedku. Výrobky z poveternostne odolnej ocele nesmú prísť do priameho kontaktu so soľou, napr. cestnou soľou, pretože tento typ rozmrazovacej soli v kombinácii s vodou môžu povrch poškodiť.

 

Odkazy:
O značke Eva Solo TU.
Produkty Eva Solo TU.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Moderné grily
Záruka: 2 roky
Dĺžka (cm): 45.2
Hmotnosť (kg): 18.5
Materiál: corten oceľ
Šírka (cm): 45.2
Výška (cm): 45.2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: