Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Clockies

Dizajnové betónové hodiny Clockies geometrických tvarov sú inšpirované štruktúrou a vlastnosťami betónu. Ciferník je navrhnutý zo špeciálnej betónovej zmesi. Obsahuje prvotriedny portlandský cement, čisté kremičité piesky, vodu a farebné pigmenty vo vyvážených pomeroch. Starostlivo vyberané vstupné suroviny garantujú kvalitné vlastnosti celého výrobku.

Východiskovým tvarom hodín Clockies je kruh. Na výber je z troch základných rozmerov. Nástenné hodiny Clockies Elements 30 majú skutočný priemer 29 cm a sú vhodné do interiérov menších rozmerov. Moderné hodiny Clockies Elements 50 majú skutočný priemer 49 cm a sú určené do stredne veľkých interiérov. Elegantné hodiny Clockies Elements 70 majú skutočný priemer 69 cm a vyniknú vo veľkých interiéroch s vysokými stropmi.

Farebné prevedenie nástenných hodín umožňuje vytvárať hravé kombinácie v interiéroch. Od ľahkých, decentných až po bujaré, vysoko kontrastné dizajnové zostavy. Poslúži k tomu celkom 8 farebných možností, ako vylepšiť interiér. Dizajn ručičiek si zachováva minimalistickú tvár, ktorá vyniká na betónovom ciferníku a ladí s ostatnými doplnkami v interiéri. Pohodlne sa usaďte a objavujte originálne hodiny Clockies.

Všetky výrobky od značky Clockies nájdete TU.


clockies_touch_01677-edit_1160x441127_betonove-hodiny-clockies-cl300110

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie