Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Clockies

Dizajnové betónové hodiny Clockies geometrických tvarov sú inšpirované štruktúrou a vlastnosťami betónu. Ciferník je navrhnutý zo špeciálnej betónovej zmesi. Obsahuje prvotriedny portlandský cement, čisté kremičité piesky, vodu a farebné pigmenty vo vyvážených pomeroch. Starostlivo vyberané vstupné suroviny garantujú kvalitné vlastnosti celého výrobku.

Východiskovým tvarom hodín Clockies je kruh. Na výber je z troch základných rozmerov. Nástenné hodiny Clockies Elements 30 majú skutočný priemer 29 cm a sú vhodné do interiérov menších rozmerov. Moderné hodiny Clockies Elements 50 majú skutočný priemer 49 cm a sú určené do stredne veľkých interiérov. Elegantné hodiny Clockies Elements 70 majú skutočný priemer 69 cm a vyniknú vo veľkých interiéroch s vysokými stropmi.

Farebné prevedenie nástenných hodín umožňuje vytvárať hravé kombinácie v interiéroch. Od ľahkých, decentných až po bujaré, vysoko kontrastné dizajnové zostavy. Poslúži k tomu celkom 8 farebných možností, ako vylepšiť interiér. Dizajn ručičiek si zachováva minimalistickú tvár, ktorá vyniká na betónovom ciferníku a ladí s ostatnými doplnkami v interiéri. Pohodlne sa usaďte a objavujte originálne hodiny Clockies.

Všetky výrobky od značky Clockies nájdete TU.


clockies_touch_01677-edit_1160x441127_betonove-hodiny-clockies-cl300110