Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

COSI

Máte tiež radi posedenie vonku s partiou priateľov, ktoré sa väčšinou pretiahne do večerných hodín, nechýba pri ňom fľaša vína a veľa smiechu a dobrej nálady? Škoda len, že v našom podnebnom pásme si teplého počasia užijeme len niekoľko mesiacov a po zvyšok roka sme odkázaní na to sedieť vnútri, schovaní pred chladom.

A alebo si predsa len sadnúť von, ale s dizajnovými doplnkami COSI, z ktorých doslova sála teplo, a ktoré vám umožnia užiť si oslavy a grilovania v jarných a jesenných mesiacoch, kedy síce teplota klesá, ale chuť baviť sa a tráviť čas s blízkymi je stále rovnaká. 

Vybrať si môžete z ponuky plynových krbov v rôznych veľkostiach, ktoré sa vďaka mnohým variáciám farieb a tvarov hodia pre najrôznejšie miesta - od malých mestských balkónov, až po veľké terasy rodinných domov a záhradné pergoly s vonkajším posedením. Všetky fungujú na univerzálne plynové kartuše, ktoré sú ľahko k zohnaniu, a vďaka ktorým sa môžete hodiny hriať u jasného plamienka, intuitívne ovládaného otočným gombíkom.

Pre naozaj zimomravých jedincov, ktorí sa klopú, akonáhle teplota trochu spadne pod letný štandard, máme špeciálne COSI samohrejúce vankúše vo vkusnej sivej farbe, ktoré fungujú na princípe infračerveného ohrevu, a vďaka použitej odolnej látke sú vhodné pre vonkajšie použitie. Nastavte jeden z troch stupňov a nechajte sa hriať touto úžasnou vychytávkou, ktorá zaistí, že budete tráviť svoj voľný čas na čerstvom vzduchu, obklopení hrejivým komfortom.

Skvelé na tom všetkom je, že produkty COSI si zakladajú nielen na praktickosti a krásnom vzhľade, ale tiež prešli bezpečnostnými testami CE a navyše majú značku FSC, pretože vznikli v súlade so zásadami trvalo udržateľného lesného hospodárenia. 

COSI je quality brandom holandskej spoločnosti Gimeg, ktorá pôsobí na trhu už 136 rokov a zamestnáva tím dizajnérov a konštruktérov, ktorí každý rok prichádzajú s novou kolekciou, ktorá hreje útulným rodinným teplom v domácnostiach mnohých spokojných zákazníkov.  

 

Všetky výrobky značky COSI nájdete TU.

 

 cosi1cosi2