Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Danish Fuel

Danish Fuel je mladá progresívna značka odkiaľ odinakiaľ než z Dánska. Na trhu pôsobí od roku 2010, kedy navrhla prvý kufor. Do popredia záujmu sa dostala v roku 2013 na veľtrhu v Miláne. Dnes ich výrobky vlastní aj dánska kráľovská rodina.

Danish Fuel si zakladá na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu a filozofii zero waste. Z armádnych skladov získava vyslúžilé prebytočné kanistre z druhej svetovej vojny, ktoré by inak skončili na skládke. A vďaka starostlivému procesu upcyklácie im vdýchne nový dizajnový život.

Kanistre Jerry Cans zbaví nánosov farieb a pachu benzínu a dôkladnou ručnou prácou trvajúcou tri týždne je premení v moderné doplnky do domácnosti - minibary a kúpeľňové skrinky v niekoľkých farebných variantoch. Jedná sa nielen o zaujímavý funkčný a dekoratívny prvok do interiéru, ale aj demonštráciu ekologického spôsobu života, pretože nevznikajú stále nové a nové produkty, ale Danish Fuel je vytvorí z už existujúcich výrobkov. Minibary aj skrinky sa vyznačujú precíznym spracovaním s dôrazom na detail.

Všetky produkty Danish Fuel nájdete TU.

dfa
dfb

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie