Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Danish Fuel

Danish Fuel je mladá progresívna značka odkiaľ odinakiaľ než z Dánska. Na trhu pôsobí od roku 2010, kedy navrhla prvý kufor. Do popredia záujmu sa dostala v roku 2013 na veľtrhu v Miláne. Dnes ich výrobky vlastní aj dánska kráľovská rodina.

Danish Fuel si zakladá na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu a filozofii zero waste. Z armádnych skladov získava vyslúžilé prebytočné kanistre z druhej svetovej vojny, ktoré by inak skončili na skládke. A vďaka starostlivému procesu upcyklácie im vdýchne nový dizajnový život.

Kanistre Jerry Cans zbaví nánosov farieb a pachu benzínu a dôkladnou ručnou prácou trvajúcou tri týždne je premení v moderné doplnky do domácnosti - minibary a kúpeľňové skrinky v niekoľkých farebných variantoch. Jedná sa nielen o zaujímavý funkčný a dekoratívny prvok do interiéru, ale aj demonštráciu ekologického spôsobu života, pretože nevznikajú stále nové a nové produkty, ale Danish Fuel je vytvorí z už existujúcich výrobkov. Minibary aj skrinky sa vyznačujú precíznym spracovaním s dôrazom na detail.

Všetky produkty Danish Fuel nájdete TU.

dfa
dfb