Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Emile Henry

Milujete varenie? Máte radi farebný riad? Hľadáte značku, ktorej produkty Vám vydrží naozaj roky? Tak Emile Henry je tou správnou voľbou!

Francúzsko pošteklí dušu každého ozajstného gurmána. Je krajinou dobrého jedla aj pitia, a to si vyžaduje aj dokonalý riad pre jeho prípravu. Onú dokonalosť už viac ako poldruhého storočia prináša na trh firma francúzskej rodinnej manufaktúry Emile Henry, výrobca tradičnej burgundskej keramiky, ktorú však priebežne zdokonaľuje využitím najmodernejších technológií. Výsledkom je taký riad na varenie, pečenie aj stolovanie, ktorý si bez preháňania zamilujete.

Každý kus z Burgund je skutočným originálom, ručne vyrábaným z čisto prírodných materiálov. Čo však dostanete navyše? Vďaka technológii Ceradon® riad odolný proti nárazu aj poškrabaniu, takže v ňom môžete nielen piecť, ale výsledný pokrm aj servírovať a bez rizika porciovať. A čo viac - riad Emile Henry nepoškodí ani umývačka riadu, čo moderné gazdinky iste ocenia.

MAXIMÁLNA ODOLNOSŤ

Keramický riad dobre odoláva teplotným šokom, takže ho môžete z mrazničky preniesť rovno do vyhriatej rúry. Vedeli ste, že v keramických hrncoch môžete bez obáv variť na sporáku? Áno, rad Flame® to umožní! A nielen to - po dlhodobom výskume sa táto línia dočkala vpravde revolučného vylepšenia - prémiová kolekcia keramického riadu Emile Henry 1850 môže byť použitá aj priamo na indukčných varných doskách.

Radi by ste piekli domáci chlieb alebo bagety ako z francúzskej Boulangere? Emile Henry pozná tajomstvo ich prípravy a odovzdá ich aj vám. Siahnite po niektorej z keramických foriem. Alebo je libo treba špeciálnu Tajine na pečenie kurčaťa? To záleží už len na vás.

Emile Henry, to sú však aj dizajnové nádoby na stolovanie: taniere, hrnčeky, misy, džbány - všetko, čo si viete predstaviť. Stačí vybrať ten správny tvar a niektorú z nepreberného množstva farieb.

Všetky výrobky Emile Henry nájdete TU.

emile henry
emile henry 2