Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Pottery Pots

Tak ako profesionálny kuchár vyžaduje tie najšpičkovejšie nože, hrnce a ďalší riad, potrebuje aj vášnivý záhradník tie najkvalitnejšie kvetináče. A kde sa rozhliadnuť inde než v samom centre všetkých pestovateľov a kvetinárov – Holandsku. Holandská značka Pottery Pots a jej ručne vyrábané kvetináče sú totiž tým najlepším, čo pre svoje výpestky môžete zaobstarať! Na to môžete vziať jed! Chceli sme povedať hnojivo.

Značka Pottery Pots vstúpila na trh v roku 2008 a dnes je svojimi ručne vyrábanými kvetináčmi známa po celom svete. Špecializuje sa na výrobu z kompozitných materiálov – najmä Fiberstone. Tie sa pýšia skvelými vlastnosťami a navyše sú odľahčené, takže manipulácia s nimi je jednoduchšia než s klasickými kúskami.

Výrobky Pottery Pots potešia nielen záhradníkov-amatérov, ale vďaka vynikajúcej kvalite a modernému dizajnu sa stala obľúbenou značkou aj pre profesionálov. Za zmienku stoja aj veľkoobjemové kvetináče, ktoré sa hodia do parkov, kancelárskych budov, nákupných centier a veľkých vstupných hál. Väčšina produktov značky Pottery Pots je vhodná na použitie vo vnútri aj vonku.

Stavte na oslňujúci vzhľad a neprekonateľnú kvalitu výrobkov Pottery Pots!

 

Všetky produkty Pottery Pots nájdete TU.

pp1

pp2