Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Pottery Pots

Tak ako profesionálny kuchár vyžaduje tie najšpičkovejšie nože, hrnce a ďalší riad, potrebuje aj vášnivý záhradník tie najkvalitnejšie kvetináče. A kde sa rozhliadnuť inde než v samom centre všetkých pestovateľov a kvetinárov – Holandsku. Holandská značka Pottery Pots a jej ručne vyrábané kvetináče sú totiž tým najlepším, čo pre svoje výpestky môžete zaobstarať! Na to môžete vziať jed! Chceli sme povedať hnojivo.

Značka Pottery Pots vstúpila na trh v roku 2008 a dnes je svojimi ručne vyrábanými kvetináčmi známa po celom svete. Špecializuje sa na výrobu z kompozitných materiálov – najmä Fiberstone. Tie sa pýšia skvelými vlastnosťami a navyše sú odľahčené, takže manipulácia s nimi je jednoduchšia než s klasickými kúskami.

Výrobky Pottery Pots potešia nielen záhradníkov-amatérov, ale vďaka vynikajúcej kvalite a modernému dizajnu sa stala obľúbenou značkou aj pre profesionálov. Za zmienku stoja aj veľkoobjemové kvetináče, ktoré sa hodia do parkov, kancelárskych budov, nákupných centier a veľkých vstupných hál. Väčšina produktov značky Pottery Pots je vhodná na použitie vo vnútri aj vonku.

Stavte na oslňujúci vzhľad a neprekonateľnú kvalitu výrobkov Pottery Pots!

 

Všetky produkty Pottery Pots nájdete TU.

pp1

pp2

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie