Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Rivsalt

RIVSALT je gastronomický zážitok a nový spôsob pridávania soli a korenia do potravín. Prírodná kamenná soľ alebo šišky jávskeho korenia sú štýlovo servírované na dubovej doske s nerezovým oceľovým strúhadlom. RIVSALT je originálny spôsob servírovania soli a je isté, že sa stane jedným z prvých tém pri sadaní k stolu. Zároveň slúži ako skvelý darček!

RIVSALT KITCHEN je skvelým nástrojom pre prípravu pokrmov a ak radi grilujete, tak celkom určite oceníte BBQ grilovacie bloky (vhodné na grilovanie na plyne či uhliu, ale možno ich tiež použiť do rúry).

Ak máte radi neobvyklé chute, tak určite oceníte sladké drievko, ktoré je vhodné takmer k akémukoľvek dezertu, ale využiť ho možno aj pri varení, pečení alebo výrobe nápojov. 

Tým výpočet produktov od značky RIVSALT nekončí. Originalitu vášmu stolu môžu dodať aj stonky sušených kvetov z atlasového pohoria Maroka, ktoré slúžia ako špáradlá. Stačí odtrhnúť a štandardne použiť ako špáradlo. Štýlovo pôsobí aj dubový držiak, ktorého vzhľad uspokojí každého milovníka dizajnu. 

 

Všetky výrobky od značky rivsalt nájdete TU.


a
b