Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Thomas Rosenthal

Meno Rosenthal voní kvalitou aj luxusom. V nemeckom Selbu túto dnes svetovo preslávenou firmu založil tajný rada Philipp Rosenthal a hneď v roku 1879 ju dal do vienka to najlepšie z tradície východonemeckého centra porcelánu. Jeho syn viedol firmu až do 70. rokov dvadsiateho storočia a urobil z nej výnimočnú spoločnosť, s ktorou spolupracovali prední výtvarníci, architekti a dizajnéri - počnúc Versacem alebo Walterom Gropiusom a končiac napríklad Konstantinon Grcicom. Rosenthal už od svojho založenia razí cestu výroby porcelánu výberom prémiových materiálov, originálnymi formami a nevšedným dekorom.

Thomas Rosenthal - Preferujete funkčnosť a mladistvý vzhľad pre každodenné použitie? Thomas je tou pravou voľbou. Ani on v ničom nezaostáva za povestnou kvalitou Rosenthal. Praktické kolekcie Trend a Loft sú spojené s menom Queensberry Hunt, séria Vario od Yellow Design sa zase stala pojmom použitím inovatívnej zmesi materiálov. Najnovší servis značky Thomas, "Coup" od Konstantina Grcica, získal v roku 2003 tri medzinárodné ceny za dizajn.

Všetky výrobky Thomas Rosental nájdete TU.

thomasthomas 2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie