Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Tunto

Ako by ste sa práve pozerali na polárnu žiaru. Taký pocit vo vás vyvolajú produkty svetoznámej fínskej značky Tunto. Prvýkrát sa na trhu objavili v roku 2004 a od tej doby získali nespočetne slávnych cien. Ich výrobky sú totiž unikátnou kombináciou kvalitnej ručnej práce s drevom a tých najmodernejších technológií.

Značku Tunto založil nadaný dizajnér Mikko Kärkkäinen. Všetky ich malé umelecké diela sú vyrábané ručne vo fínskom mestečku Järvenpää. Mottom Tunto je "s láskou pre detail a udržateľnosť." Všetko drevo pochádza iba z obnoviteľných certifikovaných zdrojov. Svetlá sú vyrábané s úspornými LED a OLED technológiami.

Inovatívne produkty sa vyznačujú nenápadnými dotykovými spínačmi, vďaka čomu výsledné dielo pôsobí čisto a funkčne. Do portfólia značky patria najmä stolové a stojacie lampy či nástenné a závesné svietidlá. Zdobia nejednu domácnosť, ale aj kancelárie, hotely, reštaurácie a ďalšie verejné miestá. Vďaka ručnému spracovaniu však všetky lampy aj svetla zodpovedajú individuálnym potrebám každého zákazníka.

Názov Tunto vo fínčine znamená zmysel. Ich výrobky totiž zasiahnu niekoľko vašich zmyslov naraz. Váš zrak uchváti jasné svetlo, ucítite vôňu poctivého dreva a budete sa dotýkať jeho jemného povrchu. 

Tiež vám dáva zmysel zaobstarať si svetlo, ktoré bolo vyrobené v súlade s prírodou a obohatené o to najlepšie, čo je medzi technológiami dostupné? Nám rozhodne áno!

Všetky produkty Tunto nájdete TU.

tunto1