Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

UMAGE

"Príbeh škandinávskeho dizajnu rozvíjame viac ako kedykoľvek predtým tým, že spájame estetiku, jednoduchosť a funkčnosť, ktorú obohacujeme o premyslené spracovanie a starostlivosť o životné prostredie. Naše návrhy sú hlboko zakorenené v rozmanitej mestskej krajine a čistej prírode obklopujúcej náš domov v centre dánskej Kodane."

Nová kolekcia nábytku a doplnkov je všestranná, flexibilná a multifunkčná. Je navrhnutá tak, aby vdýchla život do menších priestorov. S čistými líniami, silnými grafickými prvkami a zameraním na detaily. Rad nábytku Feelings v škandinávskom dizajne pokračuje v použití chytrých obalových riešení na zníženie dopadov dopravy na životné prostredie. To všetko bez dopadu na dizajn a prevedenie.

Po začatí cesty UMAGE v roku 2008 firma neustále rastie a rozširuje sa. Dnes sú výrobky UMAGE prítomné vo viac ako 2000 obchodoch v 40 krajinách po celom svete.

Všetky výrobky od značky UMAGE nájdete TU.

umage0umage

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie