Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

UrbanWood

Značka UrbanWood nás oslovila tým, že pracujú s drevom, je to česká firma a produkty sú kvalitné.

Na začiatku budovania značky boli dvaja stredoškoláci, ktorí sa nadchli pre drevo. Vo voľnom čase objavovali materiál, skúšali, čo si k nemu môžu dovoliť a zbierali skúsenosti od stolárov z rodiny. Prelomovou udalosťou bolo víťazstvo v regionálnom kole súťaže RozjezdyRoku 2014. V rovnakom roku bol spustený aj eshop a UrbanWood začal robiť radosť prvým zákazníkom. Ďalším dôležitým míľnikom je počiatok spolupráce so značkou Kartoons. Spoločne priviedli na český trh rad produktov, napríklad lampy.

Ideálny darček

Misiou UrbanWood je tvoriť štýlové, drevené predmety, ktoré potešia každého. Preto sú výrobky obľúbeným darčekom či reklamným predmetom. Aby produkty ešte viac priblížili potrebám zákazníkov, pridali laserové gravírovanie, vďaka ktorému je možné produkt doplniť o iniciály, venovanie, vlastné logo a ešte viac ho priblížiť vašim predstavám. Pre tieto služby nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky TU.

Domov, kancelária

UrbanWood v tomto roku zabrúsi aj na pole interiérových doplnkov. Pripravujú pre vás hneď niekoľko nových produktov, ktoré oživia váš domov, spríjemní pracovné prostredie či uľahčí stolovanie a prípravu pokrmov v kuchyni.

Všetky výrobky UrbanWood nájdete TU.

uw2uw