Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Pohár na šumivé víno "Bubbles", číry - Lukáš Houdek

Kód: HDKBBL
€51,90 €43,30 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Zabudnite na všetky pravidlá o vínach, hoci tieto poháre boli navrhnuté výhradne pre šampanské, perlivé víno alebo koktaily z nich chutia tiež skvele. Môžete si s nimi vytvoriť báječné ráno už pri raňajkách a piť z nich pomarančový džús!  

Exkluzívne ručne vyrábané tenkostenné poháre miskovitého tvaru inšpirované kruhom ako symbolom nekonečna. Hovorí sa, že tvar misky vznikol z ľudskej anatómie, a to podľa tvaru pŕs krásnej Heleny Trójskej. 

Poháre majú svoj pôvab v menej agresívnom šumeniu vďaka otvorenému miskovitému tvaru, môžu sa držať nielen za nohu, ale aj za kalíšok. S pohármi sa neťuká, oveľa elegantnejšie je len pozdvihnúť smerom k prípitku.

 

Čo o sebe hovorí dizajnér a sklár Lukáš Houdek? "Chcel som byť ako Modigliani. Proste a len byť ako on, pretože mal jednoduché portréty. Tak som si kúpil knihu Modigliani, ktorou sa inšpirujem, a tam som náhodou zistil, že Modigliani chce byť ako Velasquez. Tak som kúpil knihu Velasquez, ale on chcel byť ako Botticelli, Botticelli ako Michelangelo a tak ďalej." Inšpiratívne, že? Viac o Lukášovi tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Luxusné poháre na biele víno
Záruka: 2 roky
Dizajn: Lukáš Houdek
Farba: číra
Materiál: krištáľové sklo
Umývanie v umývačke: nie, iba jarovou vodou a jemnou hubkou do teploty vody 50 °C
V baleniu: 1 ks
Vyrobené v: Česká Republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: