Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Creature Cups

Sedel nehybne a jenom ju ticho pozoroval. Pozerala sa na neho bez mihnutia, spolovice schovaná a on sa snažil potlačiť svoj nepokoj, ten vnútorný nepokoj, ktorý v ňom vždy vyvolávala. Vedel, čo chce, ale mal potrebu to obhájiť, vysvetliť, povedať, že je to správne a ľudské. Slová však boli zbytočné, ona to vedela moc dobre tiež. Zobral odvahu a pomaly natiahol ruku. Veľmi ľahko sa jej dotkol - neucukla. Povzbudený, pomaly, potichu priblížil svoje pery a doprial si krátky, pominuteľný dotyk hladiny a napil sa čaju. V kritickú chvíľu, s hrnčekom zdvihnutým k tvári, zadržal dych a vzpriamene sa na ňu zadíval. Skoro sa mu zastavilo srdce, keď ju videl v plnej kráse - tak krásnu a tak blízko! Skoro mal pocit, že sa zavlnila, že mu kývla, aby sa nehanbil a nebál, že je tam pre neho. Pil teda ďalej, hltal až k zakuckaniu. A pozoroval, ako sa pre neho najskôr ostýchavo, potom ale stále odvážnejšie vynára, blýskavo krásna, omamne symetrická, dizajnovo čistá, tak blízka a pritom tak vzdialená. Jeho porcelánová chobotnica.

CreatureCup-AngleView-Octopus

Spriatelení milovníci dizajnu,

mám tú česť Vám predstaviť Creature Cups ™, krásne hrnčeky so zvieratkami, čo v nich bývajú. Ide o patentovaný dizajn aj výrobu zo Spojených štátov a môžete sa stretnúť s milými zvieratkami ako zajačikom v ružovom, líškou v červenom, ježkom v blankytnom či veveričkou v modrom - ale aj lebkou v čiernom, krokodílom, drakom, T-Rexom a podobne. Celkom máme viac ako 30 vzorov a ďalšie sa pravidelne pridávajú a vyzerajú úžasne.

Hrnčeky robia radosť nielen dospelým, ale samozrejme aj deťom. My ich máme doma už niekoľko rokov a chobotnica je náš favorit! Navyše sme ich rad rozdali ako darčeky a vždy to malo obrovský úspech. Pozrite sa, ktoré by sa najviac páčili Vám: https://www.decoronline.sk/creature-cups/ 

Zvieratká sa navyše radi kúpu v umývačke aj suší kožúšky v mikrovlnke, a sú tak ideálnymi spoločníkmi.

Na vianoce máme dostatočné zásoby, nemusíte sa tak báť, že by na Vás nevyšlo - vyberajte srdcom! Navyše pre Vás máme ešte jeden bonus na záver - video z predstavenia Creature Cups pre český a slovenský trh.

 

Majte sa krásne,

Jirka, DecorOnline.cz

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie