Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Svoboda & Williams: aneb keď už nemáte miesto na ďalšiu krásnu vázu

Ekonómovia by povedali, že len hromadíme statky. Ale vyhoďte staršiu vec len preto, že kupujete novú! Áno, ide to s topánkami či u dám s kabelkou. Tam je to dokonca často vítaný impulz. Ale vyhodím snáď krásnu vázu kvôli inej? To skôr jednu upracem a druhú nainštalujem. A keď už sa nezmestia do skrine, tak im vyhradím polici v garáži. Tá naša už je v podstate nepriechodná, nehovoriac snáď o nejakom parkovaniu. Nezostáva, než všetko vyhádzať (nikdy!) alebo sa časom presťahovať do väčšieho - a tu prichádza na rad Svoboda & Williams, ktorý prehľadne a na jednom mieste ponúka prémiové nehnuteľnosti z Čiech a Slovenska.

og_img

Sloboda & Williams, renomovaná realitná kancelária s českými koreňmi, pôsobí na tuzemskom trhu ako dominančný hráč v segmente prémiových nehnuteľností. V Českej republike poskytuje svoje služby takmer dve dekády a v roku 2019 vstúpila aj na slovenský trh. Jej renomé je od počiatku založené ako na výnimočnej kvalite služieb a portfólia, tak na progresívnej marketingovej stratégii, ktorej súčasťou je aj pestrá lifestylová sekcia webových stránok Svoboda & Williams. V tej nájdete kompletný prehľad najzaujímavejších gastronomických podnikov, dizajnových obchodov, galérií, kozmetických salónov a ďalších miest, ktoré by ste nemali v Prahe, Brne a Bratislave minúť. V rubrike dizajnového vybavenia interiéru nájdete aj odkaz na náš e-shop Decor Online :-)

Priznám sa, že na ich stránky chodím často len tak, pretože majú v ponuke úplne úžasné byty a domy. A či si nejaký zaobstaráte, nezabudnite, že vybaviť sa musí s citom. A samozrejme u nás :-)

Jirka, Decor Online

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie