Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Antibakteriálna fľaša LARQ Movement, edícia TERRA, White / Dune 950 ml - LARQ

Kód: L-TERRA-WHITE-DUNE-950
Značka: LARQ
€126,90 €105,80 bez DPH
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Udržateľnosť životného prostredia je pre vás dôležitou témou a moderné technológie vašou vášňou? Potom je antibakteriálna fľaša LARQ splneným snom! Jedná sa o prvú samočistiacu fľašu na svete. Áno, čítate správne, už žiadny nepríjemný zápach z opakovane používanej fľaše, už žiadne otravné vymývanie niekoľkokrát denne.

Lámete si hlavu, ako je to možné? Vďaka patentovanej UV-C technológii fľaša sama zničí 99,9999% biologických kontaminantov. Stačí stlačiť tlačidlo na viečku a za 60 sekúnd je vaša voda aj fľaša panensky čistá. Nemusíte sa báť, že na čistenie zabudnete - fľaša je natoľko inteligentná, že sa pravidelne po dvoch hodinách opäť vyčistí. A to tak ticho, že to ani nepostrehnete. Nebude vás teda rušiť napríklad pri pracovnej porade. Sami si môžete zvoliť intenzitu čistenia v dvoch programoch - normálnym a intenzívnym. Tlačidlo stlačíte buď raz, alebo dvakrát. Fľašu dobíjate cez USB kábel a v normálnom režime vydrží nabitá jeden až dva mesiace. Na nutnosť dobitia vás upozorní indikátor batérie. Ak tlačidlo podržíte 5 sekúnd, fľaša sa prepne do cestovného módu a zablokuje tlačidlo proti náhodnému stlačeniu. Dokonalé, že?

Je vyrobená z nerezovej ocele bez BPA. Jej objem je 950 ml a váži len 350 gramov. Je dostupná v štyroch farebných prevedeniach, takže medzi nimi určite nájdete aj svoju obľúbenú farbu. Ešte váhate s nákupom? Spoločnosť LARQ venuje z každej predanej fľaše určité percento neziskovým organizáciám, ktoré sa zasadzujú o vybudovanie udržateľných zdrojov vody po celom svete. Teraz už váhať nemusíte. Vychutnajte si vodu krištáľovo čistú počas jednej minúty.

Rozmery:
výška 27,9 cm
priemer 7,6 cm
objem 950 ml
váha 350 g

Údržba

Pri využití pre sladené nápoje či kávu je vhodné fľašu umývať ručne.

Certifikáty/ocenenia

Fľaša bola ocenená prestížnou cenou Red Dot Award 2019, ktorá je každoročne udeľovaná najlepším dizajnérskym počinom.

Produktové video

 

Odkazy:
O značke LARQ TU.
Produkty LARQ TU.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dizajnové cestovné fľaše
Záruka: 2 roky
Doplňujúce informácie: Antibakteriálne UV-C LED, micro USB, samočistiaci proces každé 2 hodiny, dobíjacia Li-Polymer batéria s výdržou + -1 mesiac
Farba: biela
Hmotnosť (g): 350
Materiál: nerezová oceľ, prášková farba, silikónový obal
Objem (ml): 950
Použitie: slúži ako klasická fľaša - neuchováva teplotu nápojov
Priemer (cm): 7.6
Výška (cm): 27.9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: