Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

Stolný krb / lampáš so špirálovým ohňom SPIN 90, strieborná - Höfats

Kód: HO-00046
Značka: Höfats
€126,90 €105,80 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Tiež ste ako deti túžili objaviť na pláži tajomný odkaz vo fľaši? A čo keby tým odkazom bol oheň a objavil sa priamo na vašej terase či balkóne? Unikátny stolný lampáš Spin budí dojem ohňa skroteného v sklenenom tubusu. Rozprávanie príbehov pri svite tohto svietidla bude mať tajuplnú atmosféru.

Stolný biokrb od perspektívnej nemeckej značky Höfats má patentovanú technológiu prívodu vzduchu, vďaka ktorej sa nasávaný vzduch roztočí. Tým sa roztočí aj plamene, ktoré budú vo vnútri valca vytvárať prekrásne efekty. Plamene vďaka tejto špeciálnej technológii dosahujú pozoruhodnej výšky, bez toho, aby nadmerne spotrebovávali palivo.

Spin rozohráva svoju ohnivú hru vďaka bioetanolu a je na vás, aký spôsob doplňovania paliva zvolíte.

Finančne najvýhodnejším variantom je dopĺňať tekutý bioetanol z fľaše či kanistra priamo do kruhových horákov. Najjednoduchším variantom je výmena jednorazových plechoviek s gélovým bioetanolom. Posledným variantom, ktorá je o niečo priaznivejšia k životnému prostrediu než tá predošlá, je doplňovanie gélového bioetanolu z fliaš do plechoviek (horákov), ktoré teda budete používať opakovane bez toho, aby ste ich ihneď vyhodili. Pre zaistenie nerušenej prevádzky odporúčame mať dva kusy plechoviek (horákov).

Lucerna je vyrobená z nerezovej ocele a kvalitného borosilikátového skla. Náplň vydrží horieť asi 80 minút. Ak by ste oheň chceli uhasiť skôr, stačí použiť spomaľovacie viečko, ktoré je súčasťou balenia. Biokrb Spin je vďaka podstave o priemere 23 cm mimoriadne stabilný, a tým aj bezpečný. Je určený pre použitie v exteriéri aj interiéri (v interiéri len ako Spin stolný biokrb bez ďalšieho príslušenstva). Spin spĺňa bezpečnostnú normu DIN EN 16647.

Spin je k dostaniu v dvoch veľkostiach a troch farebných variantoch - sivej, striebornej a zlatej.

Súčasťou balenia nie je palivo. U sivej farby nie sú súčasťou ani kruhové horáky (plechovky), ktoré sa palivom plnia.

 

Odkazy:
O značke Höfats TU.
Produkty Höfats TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Lampy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť (kg): 2,60
Rozmery (cm): 19 x 19 x 40,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: