Zákaznícka podpora:info@decoronline.sk

COSI samohrejúci vankúš - pletený

Kód: 5810000
Značka: COSI
€153,90 €128,30 bez DPH
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

COSI vankúše vyrábané v dvoch veľkostiach - každá navyše v pletenej a solid verzii - sú výnimočné produkty ako kvalitou svojho spracovania, o ktorú sa postarali holandskí dizajnéri, tak aj vďaka šikovnému technologickému riešení, ktoré vás krásne udrží v teple. Vankúše fungujú na princípe infračerveného ohrevu, ktorý sa aktivuje pomocou tlačidla a ponúka možnosť vybrať si z troch variant: najmenší 38°, stredný 45°, a najväčší 55° pre chladné zimné mesiace.

Hrejivé vankúše sú navyše všetky ušité z látky Sunbrella, ktorá je odolná voči UV žiareniu a plesniam, vďaka čomu sú vhodné a obstojí aj pre náročnejšie vonkajšie použitie.

Dajte ich na svoju pergolu, kde budú skvele vyzerať a kde tiež spoľahlivo zahrejú, takže sedenie vonku bude oveľa príjemnejšie a aj pri poklese teploty si zachováte toľko dôležitý teplotný komfort.

Dômyselné produkty holandskej značky COSI sú vyrobené s cieľom umožniť zákazníkom prežiť chvíľky strávené doma v maximálnom pohodlí, a ktorých praktické využitie je zároveň ich najsilnejšou stránkou.

 

Odkazy:
O značke COSI TU.
Produkty COSI TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievacie vankúše a deky
Záruka: 2 roky
Produkt obsahuje nasledujúce príslušenstvo: batérie a nabíjačku.:
• materiál: vlákno sunbrela:
• rozmer: 40 x 60 x 10 cm:
• hmotnosť: 1,5kg:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: